Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

TOP 10

5 spisovatelů, kteří kromě toho, že byli opravdu talentovaní, jako mladí byli vážně hezcí

7. července 2015 v 14:36 | Cleo
Jelikož venku je příšerné horko a já trávím veškerý čas zalezlá pod klimatizací a čtu, říkala jsem si, že bych mohla něco napsat i sem. Náhodou jsem si zrovna četla životopisy spisovatelů, tak mě napadlo... když jsem jedním z těch bláznů, komu se líbí víc spisovatelé než popoví zpěváci... možná vás také nadchnu. :D

Nathaniel Hawthorne (1804-1864)
Co moudrého řekl: "Sníme za chůze a chodíme ve spánku."
Co pěkného napsal: "Šarlatové písmeno." A změnil tím vnímání puritánské minulosti v Americe.
Co byste měli vědět: Žil v Salemu, městě v Massachusetts, městě proslulým svými čarodějnickými procesy.

Top 5 nápadů, jak si vystřelit z lidí na ulici

28. listopadu 2013 v 11:24 | Cleo
Nejdřív jsem přemýšlela o tom, jak udělat z tohohle téma týdne hlubokou úvahu, ale pak mě napadlo... tohle vůbec není hluboké téma. Proto jsem se rozhodla z toho udělat spíše humorný článek. Ale kdo ví. Možná se někdo inspiruje.

1. Oblečte se do starých otrhaných hadrů a kulhavou chůzí jděte po chodníku. Náhodného kolemjdoucího se zeptejte, jaký je rok. Jakmile vám odpoví, zděšeně se na něj podívejte, ale pak výraz proměňte v úžas a řekněte: "2013? Povedlo se to! Povedlo se to! Povedlo se to!"

2. Ptejte se lidí, jak se dostanete na "Náměstí Walta Disneyho" nebo na "Elm Street", taky "Narnie" je dobrý nápad. Někteří možná vaše narážky chápat nebudou, ale o to větší sranda to bude.

3. Zeptejte se někoho, jestli chce vidět, jak oběhnete planetu za nanosekundu. Když řekne, že jo, tvařte se hrozně soustředěně a pak se usmějte a proneste: Hotovo.

10 věcí, které bych chtěla udělat, kdybych byla nesmrtelná

29. května 2013 v 16:36 | Cleo
Tak jo, dlouho jsem zase nic nenapsala, takže je čas na můj žebříček! Tentokrát se zamyslím nad top 10 věcmi, které bych chtěla podniknout, kdybych byla nesmrtelná, tudíž mi nehrozilo žádné nebezpečí a nemohla jsem prostě umřít a nemohla prostě se změnit, ale byla bych bohyně. Ha ha.

1.) Stala bych se tajnou agentkou.
Nemusela bych se bát prozrazení, výbuchů ani ničeho podobného. Prostě bych jenom honila ty zlé hošánky a dělala pořádnou geniální práci s hodně cestováním.

2.) Jedla bych nezdravé jídlo a to POŘÁD.
Teď se bojím, že bych jednou mohla dostat infarkt. To už by mi nehrozilo! Ha!

3.) Zkusila bych bungee-jumping bez lana.
Ten pocit volného pádu musí být k pomilování. A kdyby nehrozilo, že by se ze mě nestala jenom červená kaše, šla bych do toho!

4.) Ochutnala bych všechny jedy.
Jen tak, abych se vysmála těm, kteří smrtelní jsou. A abych věděla, jak třeba takový kyanid chutná.

5.) Naučila bych se jezdit na lvovi.
Kdyby mi nehrozilo, že mě sežere dřív, než se k němu přoblížím.

6.) Byla bych profesionální bandita.
Jen tak, ze zábavy.

7.) Na laborky bych nenosila plášť, ani ochranné brýle.
Na co také, že ano?

8.) Zkoušela bych všechny svoje hranice.
I když vlastně bych žádné neměla! HA HA!

9.) Hledala bych lék na zamilovanost.
Protože někteří lidé by ho potřebovali.

10.) Fňukala bych, že chci být smrtelník.
Dobře, asi ne, ale v seriálech a filmech to tak vždycky je a neuvěřitelně mi to irituje.

554977_426444714108491_2031051149_n_large

TOP 6 seriálových hackerů a počítačových géniů

3. května 2013 v 19:15 | Cleo
Tak jo, dlouho jsem opět nepřispěla do rubriky top 10, ale tentokrát opět dělám jenom top 6. Tentokrát jsem si vzala do parády nejlepší hackery, hackerky a prostě počítačové čaroděje poslední doby. Opět začnu od konce a upozorňuji vás, že jsou seřazeni podle mé oblíbenosti, takže na mě nebuďte zlí.

6) Felicity Smoak

Hraje ji: Emily Bett Rickards
Seriál: Arrow
Jaký je její příběh: Počítačová experta ve firmě Olivera Queena a jelikož on není zase takový kybermág, potřeboval během svých kouzelných cestách za spravedlností nejednu pomoc. Ale Felicity není blbá a brzy jí došlo, o co že to tady jde. A tak se stala Oliverovým věrným pomocníkem. I když říká, že je to jenom na dobu neurčitou, něco mi říká, že se ještě nějakou dobu u Olivera a jeho kumpánů zdrží...

(Pro celý žebříček klikněte na celý článek.)

TOP 3 věci z mýho nákupního wishlistu

22. dubna 2013 v 10:39 | Cleo
Takže, dneska se chystám na nákupy a rozhodla jsem se, že předtím trošku zalistuju stránky na internetu a najdu si nějakou inspiraci na to, co si koupit. O la la la. Sledujte, podivujte se a do komentářů mi pište, co vy máte ve svém wishlistu, ať už je ve vaší hlavě nebo na blogu.

1) Letní šaty, který můžu nosit i do školy
Samozřejmě, nějaké letní šaty máme, ale většinou jsou moc krátké, mají moc velký výstřih nebo něco takového. Loni jsem hodně nosila modrý overal z New Yorkeru a samozřejmě ho pořád miluju a budu nosit. Ale teď bych potřebovala nějaké šatičky, nejlépe hnědé a delší, ale ne moc, tak ke kolenům, které bych mohla nosit do školy.
Tumblr_lonyru0pdu1qfcyo3o1_500_large
Kontrolní otázka - tuhle fotku jsem už jednou použila. Najdete v jakém článku? :)

Mých TOP 5 závislostí poslední doby

28. března 2013 v 16:47 | Cleo | ilustrační obrázky z weheartit.com
Takže, od pondělí se tady neobjevil žádný článek, tak mě napadlo, že bych mohla napsat konečně něco do rubriky TOP 10. :) Takže jsem si připravila seznam věcí, které miluji poslední měsíc březen a obohatit je krásnými ilustračními orázky z weheartit.com. Čtěte a piště svoje názory :) A nezapomeňte kliknout na celá článek! :D

1) Jahody
Sice ještě není sezóna, ale já už z nich šílím teď. Jak je mám nejradši? Koupím si šlehačku na šlehání, našlehám ji, zamíchám do ní asi tunu moučkového cukru a pak do ní jahody potápím. Ještě lepší? Namáčet v rozpuštěné čokoládě.

Top 10 věcí z mého zvláštního Vánočního seznamu pro Ježíška

16. prosince 2012 v 21:07 | Cleo
Už dlouho jsem nic nenapsala, takže jsem si řekla, že bych mohla konečně zase něco napsat. A tentokrát je to můj vánoční wishlist, ale bohužel takový, který se asi nesplní. Ale to nevadí. Každý z nás musí o něčem snít, protože kdybysme měli všechno, náš život by nestál za nic.

A pravda je, že každá z těhle věcí je úžasná, ale nedovedu si představit, jaké by to doopravdy bylo. Můj svět by se obrátil vzhůru nohama. Takže jsem svým způsobem i šťatsná, že se nic z toho nikdy nestane.

Chceš znát položky na mém seznamu? Klikni na celý článek! :)
 
 

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD