Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Seriály

Teen Wolf / 1.série

6. srpna 2012 v 18:13 | Cleo
Originální název: Teen Wolf
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: drama, horor, supernaturální, komedie
Rok: 2011
Země: USA
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brian... (zobrazit všechny herce)
Série: 1
Počet epizod: 12

"Letní seriál od MTV s příchutí nadpřirozena. Pohled na vlkodlaky zase trošku jinak. Prvních pár epizod bravůrní, pak už to šlo mírně dolů. Seriál má vtípky, kterým se rozhodně budete smát. Hlavní hrdina je..." Flower-Days.blog.cz

Scott McCall je normální teenager, možná tak trošku outsider. Hraje lacros, ale vlastně se nikdy během zápasu nedostal z lavičky. Jeho jediný společník je jeho nejlepší kamarád Stiles. A pak začnou ve městečku záhadné vraždy... a oni se rozhodnou jim přijít na kloub. To ale ještě netuší, že Scott se stane jednou obětí... nikoliv vraždy, ale kousne ho vlkodlak.

Postupem času si Scott začíná všímat změn, které se kolem něho dějí. Slyší věci, které by neměl a dokáže cítit krev na kilometry. Seznámí se s krásnou dívkou, Allison Argentovou a začnous polu chodit. V lacrosu se z něj stane nejlepší hráč. Najednou má všechno po čem kdy toužil... ale úplněk se blíží.

The Client List / 1. série

1. srpna 2012 v 19:47 | Cleo
Originální název: The Client List
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: drama
Rok: 2012
Země: USA
Hrají: Jennifer Love Hewitt, Loretta Devine... (zobrazit všechny herce)
Série: 1
Počet epizod: 10

"Seriál s dobrým nápadem, ale pro starší ženy. Napětí moc neočekávejte, spíš oddychovku. Pokud jste muž, rozhodně se budete kochat pohledem na Jennifer Love Hewitt v těch jejích oblečkách, ale to po téhle stránce pro mě...čtěte více." Flower-Days.blog.cz

Riley Parksová jako by měla všechno, co by si jen mohla přát. Má dvě děti, dům, milého manžela, dobrou kamarádku a na svůj věk nevypadá vůbec špatně. Jednoho dne doma ale najde vzkaz od manžela, že musel odejít - a to je všechno, co se dozvěděla. Riley se zbortí život. Je po krk v dluzích a sama musí živit dvě děti.

Její manžel nikdy nechtěl, aby moc pracovala, spíš aby byla doma a starala se o děti. Jedinou kvalifikaci, kterou má, je masérka. A tak když na ulici po dlouhé době potká dávnou kamarádku Selenu, která ji dohodí práci v nedalekých lázních The Rub, Riley nemá jinou možnost než ji vzít.

Brzy se však dozví, že většina zákazníku patří na tzv. List klientů. Je to seznam klientů, kteří kromě masáže očekávají i něco extra navíc - a tak Riley dělá práci, která není prostituce, ale proti americkému zákonu rozhodně je. Ale důležité je, že má kde bydlet a její děti jsou jakžtakž šťastné... ale je Riley šťastná, když je sama? Ještě že její manžel má tak pěkného bratra...

Pretty Little Liars / 2.série

29. července 2012 v 15:15 | Cleo
Originální název: Pretty Little Liars
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: drama
Rok: 2011-2012
Země: USA
Hrají: Ashley Benson, Holly Marie Combs, Shay Mitchell, Lucy Hale, Drew Van Acker... (zobrazit všechny herce)
Série: 2
Počet epizod: 25

"Druhá série. Víc napětí, víc otázek, víc A. Konečně se mírně dostáváte na stopu. A zjistíte, kdo A. je. Tedy částečně." Flower-Days.blog.cz

Alison byla Alison. Měla čtyři nejlepší kamarádky. Všichni ji milovali. Nebo snad ne? Proč tedy byla nalezena mrtvá? Verdikt zní: vražda. Kdo to udělal? Od té doby zbývajícím kamarádkám chodí podivné zprávy. Jako bych jejich autor znal každé jejich tajemství. A rozhodně se nebojí to využít. Seznamte se s A.

Poté, co Ian je mrtvý, nebo holky si alespoň myslí, že je mrtvý, se děje spoustu nového. Jeho žena, Melissa, Spenceřina sestra, odmítá fakt, že by Ian byl mrtvý nebo nějak zapletený do vraždy Alison. A to i přesto, že když policie najde jeho tělo s přiznáním, holky vědí. Ten text psal/a A. Je tedy možné, že Alisonin vrah je A. a snaží se to hodit na někoho jiného?

Jason DiLaurentis, Alisonin bratr, je zpět ve městě. Otázka zní, co tady hledá? Proč tady je? A jak je spojený s Alisoniným zmizením a smrtí? Možná, že se mu konečně podaří najít vražednou zbraň. Ale co když policie neví, co vražedná zbraň byla?

Smash / 1.série

30. května 2012 v 20:10 | Cleo
Originální název: Smash
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: drama, muzikál
Rok: 2012
Země: USA
Hrají: Debra Messing, Katharine McPhee, Megan Hilty, Jack Davenport... (zobrazit všechny herce)
Série: 1
Počet epizod: 15
Domovská stanice: NBC

Karen je z Iowy. Nedávno se přistěhovala do New Yorku, aby si splnila svůj velký sen: stát se slavnou muzikálovou herečkou a zpěvačkou. Ale nikde ji nechtějí vzít, až nakonec si myslí, že získala práci: v novém muzikálu o Marylin Monroe.

To ale ještě netuší, že brzy narazí na velkou konkurenci - ambiciózní Ivy Lynn. Je plně rozhodnutá roli získat, i kdyby to mělo něco stát. A tak začne spát s režisérem, Derekem Willsem, se kterým má menší problém skladatel Tom. Jeho společnice Julia mu ale namlouvá, že to bude skvělý muzikál a s Derekem to půjde úžasně.

Všichni ale mají nějaké své životy - Karen má svého snoubence, politika Deva, který jak se zdá, ji bezmezně miluje. Ale zdání může klamat. Zvláště, když se do jeho život připlete nádherná reportérka z The New York Times. A možná že se mu nakonec zalíbí i Ivy...

Julia řeší problémy s manželem, synem, a vyplouvá napovrch i její nevěra s Michaelem, které ho bohužel obsadili do jejího muzikálu. Jak se k tomu postaví její manžel Frank, který je šťastný z toho, že se konečně vrátil do svojí práce? A jejich syn? Co se stane s jejich plánovanou adopcí? To samozřejmě ale není všechno. Je tu několik dalších lidí, o kterých se dozvídáme jejich příběhy... Ale hlavně. Kdo bude nakonec Marylin?

Don't trust the B---- in Apartment 23 / 1.série

29. května 2012 v 21:19 | Cleo
Originální název: Don't Trust the B---- in Apartment 23
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: komedie
Rok: 2012
Země: USA
Hrají: Krysten Ritter, James Van Der Beek, Dream Walker,... (zobrazit všechny herce)
Série: 1
Počet epizod: 7
Domovská stanice: ABC

June je dívka z maloměsta, která přijela do New Yorku za prací. Ale ještě než poprvé vkročí do své kanceláře, dozvídá se, že šéf firrmy, ve které měla pracovat, pral peníze. Takže se najednou ocitá bez práce, bez bydlení na ulici ve velkoměstě, kde nikoho nezná. Ale nechce zklamat rodiče, kteří veškeré peníze vložili do její letenky a vzdělání, takže se rozhodne, že si najde spolubydlící a práci na Wall Street se pokusí si najít sama.

Mezi nejlepší adepty patří dívka jménem Chloe. Zdá se být milá a tak June hned kývne. Ale za krátký okamžik zjistí, že Chloe je jiná, než se zdála. Je to pařička, nymfomanka a ještě ke všemu se jí snažila obrat o poslední cent. June se ale rozhodne, že se nevzdá bez boje a Chloe vyhlásí válku. To ještě netuší, že Chloe jí tou její pomstou zachrání budoucnost a upozorní ji na velikou chybu, kterou ve svém životě dělá.

A tak se z nich stanou kamarádky i spolubydlící v jednom. Dokáže ale June, která je spořádaná, věrná a chytrá, držet krok s blíznivou, hyperaktivní a populární Chloe? Nebo je jejich kamarádství už dopředu odsouzeno k zániku, neboť nemají nic společného?

Hart of Dixie / 1.série

29. května 2012 v 19:17 | Cleo
Originální název: Hart of Dixie
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: komedie, drama, romantický
Rok: 2011-2012
Země: USA
Hrají: Rachel Bilson, Jaime King, Scott Porter,... (zobrazit všechny herce)
Série: 1
Počet epizod: 22
Domovská stanice: The CW Network

Zoe Hartová si vždycky přála být kariochirurgem, přesně jako táta. Ale bohužel, nikde ji nechtěli přijmout jen tak, bez žádné praxe. A tak se vydává za tím pánem, kterého potkala na svojí promoci... Až do Alabamy, do Bluebellu.

Pro doktorku z New Yorku je ale výlet na jih něco jako její největší životní dobrodružství. Jako by žila v jiném světě. Seznamuje se tu s novými lidmi. Idolem Georgem a jeho namyšlenou snoubenkou Lenom, slavným starostou Lavonem, budoucím sousedem Wadem a mladou dívkou Rose.

Brzy zjišťuje svůj životní příběh. Když byla menší, ztratila po nehodě hodně krve. Její otec jí chtěl nabídnout svoji, ale přitom zjistili, že on není jejím biologickým otcem. A tak rodinu opustil. Jejím skutečným otce byl doktor Harley Wilkes z Bluebellu - a když zemřel, zanechal ji ordinaci.

Samozřejmě nikdo ve městě nemá Zoe rád. Všichni ji považují za rozmazlenou holku z velkoměsta a nemá tedy ani žádné pacienty. A pokud nějaké nesežene, o ordinaci přijde. A ona by rozhodně nechtěla, aby ji získal někdo, jako druhý doktor ve městě... Brick Breeland, otec namyšlené Lemon.

Revenge / 1. série

28. května 2012 v 19:15 | Cleo
Původně jsem si vybírala mezi Revenge a Ringerem. Nakonec jsem se rozhodla pro Revenge, a rozhodně toho rozhodnutí nemohu litovat. Přečtěte si moji recenzi na jeden z nejpopulárnějších seriálů ABC.

Originální název: Revenge
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: drama
Rok: 2011-2012
Země: USA
Hrají: Emily VanCamp, Connor Paolo,... (zobrazit všechny herce)
Série: 1
Počet epizod: 22

Emily Thorne je v srdci zlomená dívka, která touží po pomstě. Kdysi dávno se se svým tátou Davidem Clarkem koupili dům v Hamptons - a její táta pracoval v Grayson Global. Ale pak jednoho dne spadlo letadlo a kdo ví jak to bylo svedeno právě na Emilina (tehdy se ještě jmenovala Amanda Clarke) otce.

Nevěřila v jeho nevinu, ale po jejím propuštění z nápravného zařízení pro mladistvé se konečně dozvídá pravdu a vypracuje dokonalý plán o pomstě, kterým chce všechny lidi, kteří ji zradili, pomstít za svého nyní již mrtvého otce. Kupuje svůj starý dům a hra plná intrik může začít...

Super Drbna (Gossip Girl) / 1.série

27. května 2012 v 18:20 | Cleo
Originální název: Gossip Girl
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: drama, komedie, romantický
Rok: 2007-2008
Země: USA
Hrají: Blake Lively, Leighton Meester, Taylor Momsen, Chace Crawford, Ed Westwick,... (zobrazit všechny herce)
Série: 1
Počet epizod: 18

Tenhle seriál jsem viděla už před delší dobou, ale jelikož jsem se rozhodla pokračovat 3. sérií, chtěla jsem nejdříve napsat recenzi na sérii první. Takže jsem si udělala něco jako upímínkovou projekci.

Jsou neobyčejní. Každý v New Yorku chce být jako oni. Populární, krásní, mladí, skandály jsou jejich oblibou. Všichni si o nich píšou, šeptají a jsou rozebíráni na webových diskuzích. Zejména pak na stránce tzv. Super Drbny, kde jsou rozebírány životy 4 ze 6 našich oblíbenců.

Serena van der Woodsenová vždycky byla někdo. Byla to TA holka. Všichni kluci ji milovali, všechny holky s ní chtěli kamarádit. Ale ona kamarádila jen s jednou. Blair Waldorfovou. Mrchou, ale byla s ní sranda a uměla naslouchat. A ještě jedno plus navíc - Blair měla toho nejkrásnějšího kluka v celém Upper East Side, Nata Archibalda.

Pak ale se něco stalo a Serena prostě zmizela. A teď je zpátky. Strávila rok na internátu a zdá se, že ji to dočista změnilo. Už to není ta namyšlená blondýna, ale zdá se, že opravdu má srdce. Což stvrdí, když pozve na rande Dana, obyčejného kluka, na kterého jen tak náhodou narazila.

Mohlo by být všechno jako dřív? Ani náhodou. Blair se totiž dozví o Sereniném záletu s jejím přítelem, a rozhodne se jí to rozhodně nandat. Bacha S, královna B je naštvaná a něco takového si rozhodně nenechá líbit. Tak se zdá, že tady budou lítat jiskry...

Pretty Little Liars / 1.série

25. května 2012 v 17:08 | Cleo
Originální název: Pretty Little Liars
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: drama
Rok: 2010
Země: USA
Hrají: Ashley Benson, Holly Marie Combs, Shay Mitchell, Lucy Hale,... (zobrazit všechny herce)
Série: 1
Počet epizod: 22

I když jsem se tomu dlouhou dobu vyhýbala, nakonec jsem se rozhodla podívat i na seriál. Myslela jsem, že to bude hodně stejné jako kniha, ale po několika epizodách to už získalo vlastní zápletku a všechno se zlepšilo.

Všichni milovali Alison. Byla tu, měla 4 nejlepší kamarádky a vždycky s ní byla sranda. Na nikom nenechala nit suchou a občas všechny štvala. Ale byla to ALISON. Ne, že by jí někdo doopravdy nenáviděl. I když... někdo asi ano. A ten někdo ji i zabil. Její kamarádky Spencer, Aria, Hanna a Emily toho mají hodně co skýt - ale když jim začne psát záhadný člověk, co se podepisuje jako A., holky se bojí prozrazení. A nejen "té" věci s Jennou.

Spencer Hastingsová měla vždycky slabost pro kluky své sestry. Poté, co se provalí její vztah s Melissiným snoubencem Wrenem, jde to s Melissou nahorů a hned zase dolů. Když se vrátí Ian, kluk, se kterým se také stýkala a zjistí, že jsou s její sestrou Melissou manželé... Nemůže říct nic na to, že Ian je možná Alisonin vrah.

Hanna Marinová byla vždycky tlustá a neoblíbená. A Alison ji naučila zvracet. To ji pomohlo si udržet linii a mohla se předvést před svým klukem Seanem, před svým otcem (který si už našel snoubenku), Lucasem a v neposlední řadě i Calebem. Co se ale stane, až si její matka půjčí z banky peníze a A. si je vezme? Co všechno bude muset udělat?

Emily je na holky. Miluje Mayu. A ví, že to nemůže jen tak přiznat, protože její máma je strašně konzervativní a jediný, kdo by to možná pochopil, je její táta. Ale ten je na vojenské službě a tak Emily musí tajit. Ale A. je všude a rozhodně si nechce nic nechat pro sebe. Jak se k tomu postaví její máma? Vrátí se k plavání? A co skrývá její úhlavní nepřítelkyně Paige?

Aria se zamilovala do učitele angličtiny. Je to docela pokrytecké, když nenávidí svého tátu (profesora na univerzitěú, že podvedl její mámu a začal si něco se studentkou. Minulý rok byli na Islandu, ale teď, když jsou zpět, je možné, že se věci vrátí do starých vyjetých kolejí? A co pro Ariu přichystala A.? A je možné, že by A. mohl být Noel Kahn, který Arii miluje?

The Secret Circle / 1.série

21. května 2012 v 19:50 | Cleo
Originální název: The Secret Circle
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: drama, fantasy, romantický, horor
Rok: 2011-2012
Země: USA
Hrají: Britt Robertson, Thomas Dekker, Gale Harold, Phoebe Tonkin,... (zobrazit všechny herce)
Série: 1
Počet epizod: 22

Na tento seriál jsem začala koukat hlavně kvůli tomu, že jsem slyšela popěvky na nový úžasnýs eriál od tvůrců Upířích deníků. A jelikož jsem věřila, že stejný producent znamená kvalitu, pustila jsem se do toho.

Cassie se po mámině smrti vrací zpět do rodného Chance Harboru, aby zde bydlela se svojí babičkou Jane. Brzy se seznámí s 5 podivnými lidmi, kteří o sobě tvrdí, že jsou čarodějové a že ona je jednou z nich. Cassie jim samozřejmě nevěří, ale brzy jim bude muset věřit.

6 kamarádů, i s Cassie, spoutali Kruh. To znamená, že jako jednotlivci nemají žádnou sílu - ale dohromady jsou silnější. Fay se to ale nelíbí a snaží se najít jinou cestu k tomu, jak se k magii dostat. A Cassie? Ta objevuje, že má i samostatnou magii... Černou magii, která ale ji i její Kruh zachránila před lovci čarodějů.

Zároveň se seznamují s dalšími nástrahami nového čarodějného zjištění... Seznamují se s démony, kteří zabijí Nicka a tudíž je to svede dohromady s jejich bratrem Jakem. Snaží se odhalit příčinu Casiiny temné magie a jejich rodiče začnou ovládnat krystaly, kterých je šest a dohromady mají neobyčejnou sílu.

Jak se Kruh dostane přes další úmrtí? Jak vyřeší problémy s démony? S lovci čarodějnic? Odhalí, co se před dávnými lety stalo jejich rodičů, co bylo příčinou jejich smrti? Jak se Kruh vypořádá s dalšími útoky a návratem mocného černokněžníka, Cassina otce? A co je jeho plán?
 
 

Reklama

Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD