Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Můj deník

17.9.2010 - Supr život

17. září 2010 v 19:19 | Cleo
Konečně jsem se dostala k internetu a jsem z toho naprosto odvázaná :D Hned začínám stahovat různý věci :D Jinak ve škole teďka prostě hrůůza! V pondělí píšem hned dva velký testy, br br br fuj.

Musim se naučit organizovat si svůj čas. Jinak furt přemejšlim o nábytku do mého nového pokojíku. Původně jsem chtěla jenom bílou, ale nakonec uvažuju i o bílém dřevě. Co myslíte?

9.9.2010 - Tlakový hrnec

9. září 2010 v 15:54 | Cleo
Ano, název jsem zvolila podle epizody seriálu H2O, stačí přidat vodu, který jsem už od prázdnin neviděla :( Ale co, nevadí, zase si užívám jiných věcí. Právě teďka se potýkám s rozbitou klávesnicí u notebooku, nějak mi to vypadlo a mezery jsou strašné.

Mimochodem, mám takový časový press... stres. Na zítra se musím naučit 14 stran slovíček z němčiny na test a potom se musím naučit počítat zlomky a takový divný slovní úlohy, který nikdo (ani Einstain) snad nepochopil. A to jsem ještě nepoznamenala, že máme do listopadu přečíst 2 knihy z povinný četby. To je snad zlej sen.

7.9.2010 - Shrnutí školy a tak dál...

7. září 2010 v 14:49 | Cleo
No takže omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozývala, nějak se mi porouchal net... Ale to nevadí. Shrnu vám to teďka. Takže škola je celkem v pohodě... Jak jsem říkala, že to bude peklo... Tak to bude, ale možná to nebude tak horký.

No nejdřív to horší... Máme novou učitelku na matematiku a fyziku. Nejdřív jsem si řekla, že je to hrozný, ale ono to nemusí být tak zlý. Jako první se nám představila a hned potom začala povídat něco o tom, jak nás bude každej den zkoušet - a hned dva lidi. Co si asi pomyslíte, když vám tohle pedagog řekne? Asi nic moc.

30.8.2010 - Mé naděje jsou V PR*ELI

30. srpna 2010 v 18:24 | Cleo
Právě jsem dostala svůj novej rozvrh hodin. No to je snad sen! Hodně hodně zlej sen! Mé naděje se s/zhroutili jako domeček z karet. Doteď jsem byla zvyklá na to, že v pondělí je to jen takovej pomalounkej rozjezd, pohoda, klídek a lehárko, ale to se teďka asi hodně radikálně změní! Pondělí je nejhorší den týdne! Shrnu vám tady svůj rozvrh...

V pondělí záčínám fyzikou. To neni zlý. Teda nebylo by, kdybych měla našeho oblíbenýho učitele. Ale ne. Nemáme. Máme nějakou novou učitelku/učitele. Nevim co ta zkratka znamená, takže těžko říct. Snad bude ok. Potom děják a ájina. To se dá. Ale potom... Peklo... IVT a chemie. A němčina. Ale to snad není nejhorší. Ale 2 pekelný (možná 3) předměty za jeden den... Ochích ojí. A ten učitel na fyziku nám vždycky dělal takový pěkný papíry... protože v učebnici je to nemožný... Ááááách jo, přišli jsme nejen o naši oblíbenou matikářku, ale i o našeho fyzikáře. To je snad zlej sen.

30.8.2010 - Shrnutí tohoto víkendu

30. srpna 2010 v 17:29 | Cleo
Tahle sobota byla super dokonalá - no tedy večer. Přes den byla "rodinná sešlost", ze kterých je někdy stopro nejlepší se vykroutit,protože rodina z tátovy strany mi občas připadá doopravdy zatupená. Ale řekněte: Kdo z vás miluje velké rodiné sešlosti? :D

Večer byl ale dokonalý. Byla jsem doma jenom s mámou a koukala jsem se na Bandslam. A ještě předtím jsem se učila tancovat na "Whenever, Wherever" - přidávám video :)! Potom jsem si taky stáhla celou diskografii Shakiry a postupně se jí prokousávám :D Rozhodně vám sem dám nějakou recenzi :)


13.8.2010 - Pátek 13

14. srpna 2010 v 11:01 | Cleo
Nikdy jsem nevěřila na něco, jako je pátek 13. je něco extra. Většinou se nic extra nestávalo, ale poslední dobou mám pocit, že se děje něco divného. Něco magického. Ano, můžete mě pokládat za blázna, což se vzhledem k těm bláznům sedí, ale stejně je to divný.

Včera jsem byla u babičky a dědy - všechno normální. Jeli jsme tramvají. Nasedli jsme do tramvaje a jeli - ale ne sami. Dvě sedadla za námi jel blázen - pořád něco mumlal, o mě. Dost mě to vyděsilo a přálaj sem si, aby už vystoupil. Naštěstí se tak stalo.
..
 
 

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD