Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Moje tipy

Jak si vytvořit vlastní herbář (neboli jak udělat herbář)

1. dubna 2014 v 18:00 | Cleo
Takže, jaro se nám opět blíží a občas už vidíme i nějakou tu kvetoucí kytku. Tak jsem se rozhodla publikovat článek o tvorbě herbáře, neboli knížky plné sušených kytek. Jsem si jistá, že něco takového jste už dělali jako malí, nebo třeba i ve škole. Naučím vás, jak se dělá herbář pro radost, ale také vám povím, jak udělat ten profesionální. Tak s chutí do toho! ;)


(Pro více informací klikněte na celý článek.)

Jak se naučit na písemku za pět minut

8. dubna 2012 v 20:25 | Cleo
Takže :) Čtete tenhle můj miničláneček, protože, jak předpokládám, často se vám stává, že přijdete do školy, u skříněk potkáte vašeho nej kamaráda/ku a ta na vás vychrlí, jestli jste se dobře učili na ten test. Vám to v hlavě sepne a řeknete si pár sprostých slov - rozumíte mi - naprosto jste na to zapomněli. Teď máte jen krátkou přestávku na to, abyste se všechno naučili.

Nebo se vám často stává, že jsme ve škole, v klidu sedíte v lavici, myslíte na včerejší epizodu vašeho oblíbeného seriálu když učitel/ka předstoupí před katedru a pronese námi žáky nepříliš oblíbenou větu: Napíšeme si malý testík. Ale vy jste naprosto v háji, protože jste se to neučili. Poradím vám, jak tomu předejít.

Nejlepší je - samozřejmě - se každý den podívat na již probranou látku a nějak si to v hlavě ucelit a zopakovat. Stačí si to párkrát přečíst a můžete doufat, že jste něco pochytili. Pokud na to ale nemáte ten den čas, protože máte spoustu pochůzek, volitelných předmětů a takových věcí, musíte se naučit učit se rychle.

Nebudu už tady ale pořád prodlužovat dlouhými úkoly a přejděte rychle k mým několikrát osvědčeným radám.
 
 

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD