Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Layouty

Layout #005 - The Tomorrow People podruhé

31. července 2013 v 22:34 | Cleo
Další layout na můj blog o TTP :) Tentokrát se mi zase tolik nelíbí, je takový malý, původně to měl být jenom blend, ale pak se to nějak rozjelo... :) No a takhle nějak to dopadlo.


Název: The Tomorrow People
Číslo: #004
Vytvořeno: 9.6.2013

Layout #004 - The Tomorrow People poprvé

10. června 2013 v 20:21 | Cleo
Takže jsem se překonala a vytvořila jsem layout pro svůj druhý blog the-tomorrow-people.blog.cz! :) Toto se tím pádem stává prvním layoutem, který tady pro vás není volně na stažení, ale i tak jsem se s ním chtěla pochluvit i vám, nejen TTP fanouškům :) Použila jsem background, který jsem splašila někdy před rokem na DA a fotku TPP. :)


Název: The Tomorrow People
Číslo: #004
Vytvořeno: 9.6.2013


Sdělte mi svůj názor do komentářů, budu moc vděčná! :)

Layout #003 - Selena Gomez

29. března 2013 v 21:06 | Cleo
Jen tak jsem si poklidně surfovala na netu, když jsem na blogu selenafanatics.blog.cz zahlédla úplně skvělý nový photoshoot Seleny Gomez! Je k singlu Come and get it. Udělala jsem nový layout, není nic moc zajímavý, ale podle mého názoru není ani nejhorší. Vznikl během poslouchání písničky Un Año Sin Lluvia, což je španělská verze A Year Without Rain a musím říct, že se mi líbí více než ta anglická. Zkuste to ;)


Název: Selena Gomez
Číslo: #003
Vytvořeno: 29.3.2013


Jste dost opilí na to, že se vám tento layout líbí a chtěli byste ho mít na svém blogu, neváhejte a klikněte na celý článek, kde se dozvíte, jak na to :)

Layout #002 - Nina Dobrev

18. března 2013 v 10:19 | Cleo
Takže... byla jsem v depresi a prostě mi celkově bylo špatně - proto jsem taky doma a ne ve škole - a chtěla jsem vytvořit nějaký design s Reginou z Once Upon a Time. Ale pak jsem se naštvala, zavřela ho a začala brouzdat po DA, kde jsem objevila několik úžasných textur - a řekla si, že bych mohla udělat nějaký lay s Ninou Dobrev. A to se stalo. Za fotku Niny děkuji oh-nina.org a vypadá asi nějak takhle.


Název: Nina Dobrev
Číslo: #002
Vytvořeno: 18.3.2013


Já vím, nejsem žádná profesionální grafička, ale pokud se vám líbí a chtěli byste ho mít na svém blogu, neváhejte a klikněte na celý článek, kde se dozvíte, jak na to :)

Layout #001 - Light in clouds

16. března 2013 v 11:51 | Cleo
Trochu jsem se nudila a řekla jsem si, že bych mohla vytvořit nějaký layout. A pak jsem narazila na tuhle fotku a řekla jsem si: proč ne? Je to jen pokus. Sem na blogy layouty občas tvořím, a nemyslím si, že jsou úplně nejhorší, ale stejně... :D Noc nic. Použila jsem fotku z DA od SinkZarahSink. Doufám, že se alespoň trošku líbí.


Název: Light in clouds
Číslo: #001
Vytvořeno: 16.3.2013

Pokud se vám tento layout líbí a chtěli byste si ho nastavit na svůj blog, neváhejte a klikněte na celý článek. Pokud layout máte a o nový nějak extra právě teď nestojíte, alespoň mi do komentářů napište, co si myslíte!
 
 

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD