Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Kulinářský deník

Jednoduchý recept na muffiny s kousky čokolády "Chocolate Chip Muffins"

16. dubna 2013 v 21:12 | Cleo | ilustrační fotka z weheartit.com | původní recept z repertoáru LV (90)
Tak jo. Po dnešku jsem celkem dost vyřízená. Přijdu domů ze školy v pět a pak to najednou ucítím... muffiny! Geniální nápad, který se mi rozprostřel hlavou a já věděla: ano, tohle je ta správná volba pro dnešní ospalou náladu. A tak jsem k celkem velké nechuti odložila dnešní epizodu The Voice na zítra a pustila se do pečení.

Ale proč vám to říkám, že ano. Samozřejmě se s vámi o tento recept podělím! Objevila jsem už stašně dávno, ale dneska jsem se konečně rozhodla, že ho (pro vás) vyzkouším. Tak jsem se do toho pustila. Ale už dost mých keců, popadněte mouku, čokoládu a pár dalších věciček a můžeme se pustit do práce!


Opět jsem sem vložila ilustrační fotku protože je za a) hezčí a za b) nemusím během patlání těstem mít v ruce foťák a pak chodit do pochybných obchodů s chemikáliemi, abych to těsto z objektivu mohla vyčistit... Ehm, neptejte se. Raději se pusťme do toho!

Recept na úžasné křupavé vafle (wafle) + tipy, čím je ochutit

17. března 2013 v 15:48 | Cleo | ilustrační fotka z weheartit.com | původní recept z repertoáru LV (326)
Tak jsem se nakonec rozhodla, že sem ten recept na wafle dám. Třeba tím někoho z vás inspiruju na netradiční snídani. Opravdu jsou lepší než kupované, takže rozhodně doporučuji to vyzkoušet :) I kdybyste pro to měli obětovat tu půlhodinu vlastního času. Stojí to za to.

Je hodně variací na to těsto. Jsou těsta krémová, křupavá, tužší, měkčí, z hladké mouky, z hrubé mouky... tohle je něco nějak uprostřed. Jsou dost vláčné, a když je upečete delší dobu, tak i krásně křupavé. Opravdu tohle je moc dobrý recept, takže bude chutnat všem milovníkům sladkých snídaní :) Takže popadněte metličku (nebo vařečku) a oprašte vaflovač, protože se na waflích stanete závislí! :D

Tumblr_mg4h8vsmyp1qmz3y2o1_500_large

Dneska ráno jsem moc neměla chuť fotit, takže obrázek je jen ilustrační, ale když se budete snažit, opravdu to takhle bude vypadat :) Tedy samozřejmě závisí i na tom, jaký tvar vaflovače máte... Tak klikněte na celý článek pro recept :)

Rychlé vepřové steaky s klobásou a paprikou

26. října 2012 v 22:13 | Cleo
Jelikož jsem neměla nic doma, rozhodla jsem se, že zkusím nějaký z mých domácích experimentů. Pořád jsem slyšela o ražnici, a tak se mi v hlavě nějak spojila myšlenka na klobásy a vepřový, který jsem měla v lednici. A tak z toho vzniknul zajímavý recept. Vyzkoušejte ho. Rozhodně ho zvládnete, když jsem ho zvládla i já :D


Klikněte na celý článěk a přečtěte si, co potřebujete, jak jsem uspěla, jak se to dělá a jaké tríčky jsem pro vás vychytala.
 
 

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD