Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Jen tak mimochodem, BTW...

Reakce čtenářů z goodreads na Znamení Athény

8. července 2013 v 17:07 | Cleo (úvod, překlad), Ela (text recenze, animace)
Nedávno jsem tady uveřejnila recenzi na Znamení Athény od Ricka Riordana. Každopádně jsem nemohla odolat a přečetla jsem si nějaké reakce čtenářů z goodreads.com (pro ty z nás, kdo to neví, goodreads je něco jako knižní databáze, kde píšete recenze, hodnotíte, diskutujete a tak dále a tak dále). Teď přináším jeden překlad recenze od Ely, protože mě vážně málem zabila! :) Ty obrázky jsou prostě geniální a naprosto vystihujou moje nálady z knihy.

(Překlad recenze v celém článku.)

Dragell se mnou rozhovorovala o penfriends :)

7. července 2013 v 15:54 | Dragell, úvodník Cleo
Úžasná blogerka Dragell mě požádala o rozhovor založený na tomto článku. Vy si ten rozhovor samozřejmě můžete přečíst u ní na blogu a nebo tady v celém článku :)

Pěkně blbé způsoby jak zemřít

9. prosince 2012 v 21:46 | Cleo
Po internetu se začalo šírit video, mírně morbidní, ale i pěkně roztomilé. Je to písnička, která vás upozorňuje na nebezpečí života a ukazuje způsoby, ve kterých je vidět, jak je snadné zemřít. Rozhodně si ho pušťte. Ale upozrňuji, že je neuvěřitelně nebezpečně chytlavé a tu melodii si budete pobrukovat ještě za týden.


Líbí se vám? Nebo spíše ne? Podělte se o své názory v komentářích :)

Příběh věcí

1. září 2012 v 10:51 | Cleo
Dneska jsem se podívala na velmi zajímavý dokument. Nebo spíš takové videjko. Původně jsem se na to nechtěla koukat, protože jsem si řekla, ble, 20 minut strávený sledováním nějakého kecu. Ale spletla jsem se. Je to rozhodně hodně zajímavé a myslím, že si to rozhodně zaslouží sdílení. Pošlete to svým kamarádům, rodičům, prostě všem, kterým můžete, pověste to na twitter nebo facebook. Svět vám bude děkovat.

Jak je těžké, když se loučíte se seriálem

13. dubna 2012 v 19:45 | Cleo
Nejhorší zážitky každého serálového fanouška poté, co si nějaký seriál extrémně oblíbí - nebo se k němu vážou nejlepší vzpomínky, i když tedy často bývají docela zkreslené. Takže jsem přemýšlela... Jak se vyrovnat s koncem seriálu Čarodějky?
A odpověď zní: Youtube.

Opening Charmed s písnoučkou z Camp Rock 2. Není to tedy moc související, ale video je to povedené.

Jaké by to bylo, kdyby H2o mělo ve znělce písničku z Přátel

29. července 2011 v 14:47 | Cleo
Nedávno jsem zveřejnila článek na téma, jaké by to bylo, kdyby H2o mělo úvodní znělku z Čarodějek... Spousta lidí ale udělalo i fanmade videa, jaké by to bylo, kdyby H2o mělo znělku ze seriálu Přátelé. Nevím jaký názor máte vy, ale mě ta H2o k H2o nejvíce sedí :)

Jaké by to bylo, kdyby H2o mělo ve znělce písničku od Charmed

9. července 2011 v 14:23 | Cleo
Jen tak jsem brouzdala po internetu a po youtube a našla jsem tam skvělý fanmade videa :) Jaký by to bylo, kdyby H2o mělo ve znělce písničku do Charmed :) Tak se na to podíváme, ne? :)

 
 

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD