Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Jen tak mimochodem, BTW...

A pak z ní... udělali film!

3. července 2015 v 15:39 | Cleo
Doufám, že si užíváte prázdniny! :) Já se je rozhodla strávit... čtením. A surfováním po internetu. Jelikož jsem našla úplně skvělý komiks týkající se obojího, samozřejmě se s vámi o něj musím podělit.


Všichni, kteří někdy viděli svoji oblíbenou knihu zpracovanou do filmu, jistě pochopí. :)

Ty zatracený, prokletý šaty!

27. února 2015 v 23:58 | Cleo
Čekám na ukamenování, sotva vám řeknu, co se tady chystám řešit. Místo toho, abych se zabývala konstrukčními a nějakými opravdovými problémy, narazila jsem na internetu na diskuzi: Jakou barvu mají tyhle šaty?


Podívejte se sami. Všechno to začalo na tumblru zprávou od uživatele swiked: "guys please help me - is this dress white and gold, or blue and black? Me and my friends can't agree and we are freaking the fuck out". Vyfotila fotku, která se moc nepovedla. A svět plný nudících se lidí (a mě) se teď snaží rozhodnout, co je pravda.

Když jsem se na fotku podívala poprvé, nechápala jsem, co lidi blbnou. Je to jasná bílo-zlatá, i když ta fotka je fakt šitózní. Ale potom jsem ji ukázala mámě. "Modro-černá." A začaly jsme se hádat, protože jsem měla pocit, že si ze mě dělá legraci. Kamarádka mi poradila, že periferním viděním lze vidět tu druhou možnost. Schválně to vyzkoušejte.

Fotka se proslavila hlavně díky tomuhle článku na Buzzfeedu. Díky němu se do diskuze začaly zapojovat i různé osobnosti. Nejslavnější je asi tweet od Taylor Swift, která napsala, že je naprosto zmatená, ale očividně je jasné, že je to černo-modrá. Naopak na stranu bílo-zlatých se přidala Kat Dennings (2 Broke Girls) a Kim Kardashian.

A jelikož, když mě někdy něco štve a nechápu to, musím tomu přijít na kloub. Tak jsem na tom trochu zapracovala.

Zamilovaní

4. října 2014 v 15:10 | Avetikh Isahakjan
Dva zamilovaní kráčeli přes most, pod nímž se s hukotem valily vlny řeky.
"Mám tě rád," řekl.
"Dokážu ti to, čím jen budeš chtít. Poruč, abych skočil z tohoto mostu, a skočím."
Odpověděla:
" Ó né, to nikdy nebudu po tobě chtít: bojím se."
"Čeho?"
"Bojím se, že bys to opravdu udělal."
Uplynuly dva roky. Ti dva přecházeli opět přes týž most.
Řekl jí:
"Pamatuješ se ještě, že jsme před dvěma lety šli přes tento most? Vzpomínáš si, o čem jsme mluvili?"
"Vzpomínám,"odpověděla.
"Avšak ani dnes to nebudu po tobě chtít: bojím se."
"Čeho?""Bojím se, že bys to neudělal."
- Avetikh Isahakjan

Novoroční předsevzetí (po dvou týdnech)

31. prosince 2013 v 14:50 | Cleo
Dobře, přiznávám, plánovala jsem sem napsat nějaký hlubokomylný článek o Novém roku, novoročních předsevzetích a tak podobně, ale shrňme to: na to nikdo nemá náladu. A tak se naladíme trošku na vtipnou vlnu s tímto videem :)


Je to sice anglicky, ale mám pocit, že titulky ani nejsou moc potřeba :) Připomíná vám to vaše novoroční předsevzetí? Protože ta moje ano.

All I Want For Christmas is Cash

23. prosince 2013 v 20:17 | Cleo
Tak jo, abych vám trošku zlepšila vánoční náladu, rozhodla jsem se vám sem dát tohle video - parodii na písničku All I Wamt for Christmas is You - takovou menší změnou: All I Want For Christmas is Cash neboli Vše, co chci k Vánocům, je hotovost. Přijde mi to celkem vtipné, i když já bych druhou sérií Smashe nikdy nepohrdla ;)

Provokace vždy není ten nejlepší nápad

28. listopadu 2013 v 11:32 | Cleo | obrázek: 9gag.com
Vím, že normálně zde takovéhle věci nepublikuji, ale během hledání tématu týdne jsem na tenhle obrázek narazila a prostě si to nemůžu odpustit. :)

Z tohohle tedy plyne, že provokace není vždy ten nejlepší nápad.


Překlad: Hláška od ubodaného muže: "Co uděláš, hm, bodneš mě?"

Tag: Liebster blog award

8. listopadu 2013 v 17:49 | Cleo
Taková otravná věc to je :D Já sice nemám nejmenší tušení, o to v týhle prkotině jde, ale tak tedy se konečně už zapojím. Lilienviv byla třetí, která mě nominovala, a první, které odpovídám. Takže tedy pojďme na to, ať je už tedy tahle prkotina za námi :D


Jak to funguje? Řeknete deset věcí od sebe. Odpovíte na otázky od blogera/rky, co vás nominovala. Vymyslíte svoje otázky a nominujete další.

Tahle reklama mě prostě dokáže vždycky rozesmát

5. srpna 2013 v 23:45 | Cleo
Pravděpodobně mnozí z vás znají ten pocit. Papír se z tohoto světa vytrácí. Jeho místo nahrazují iPady, e-book čtečky, tablety, mininotebooky a interaktivní tabule. Každopádně... je jedno místo, kde papír asi bude vždycky potřeba.


Proč všechny reklamy nejsou tak originální jako tahle? :)

Prázdninový knižní tag od M♥ny

4. srpna 2013 v 11:56 | Cleo
Takže. Jen tak si brouzdám po netu a narážím na tento knižní tag od M♥ny a rozhodla jsem se také zapojit, protože mě to vždycky trochu lákalo. Takže tady už jsou odpovědi na úžasné otázky :)


1. Čteš o prázdninách více, nebo méně, než přes rok?
Rozhodně více. Během školního roku jsem pořád ponořená do nějakých učebnic, sešitů, a když už jsem s tím hotová, raději se vrhnu na seriály, protože na čtení už nemám moc náladu.

2. Když si vybavíš prázdniny, jakou knihu si s nimi spojíš?
Hodně si vzbavuji sérii Gossip Girl, protože jsem ji četla loni téměř celé prázdniny. Ale vybaví se mi jich více. Mezi moje nejoblíbenější prázdninové knížky patří třeba série Magie na Manhattanu.

3. Kolik si schopná/ný si vzít knih na dovolenou?
Opravdu hodně. Tolik, kolik se vejde do mé knižní tašky. Letos jich bylo asi 20.

4. Čteš o prázdninách nějakou povinnou četbu?
Ne. Nechci se tím stresovat o prázdninách :). Ale začala jsem číst Kdo chytá v žitě a k mému zklamání to není na našem seznamu maturitní četby. Ale dočtu to, protože se mi to líbí.

Uhodnete, kdo to je?

19. července 2013 v 15:04 | Cleo
Projížděla jsem videa na youtube a narazila na tento moment. A tak mě napadlo, poznáte, kdo na fotce je? Protože mně připomíná děsně někoho jinýho. Zkuste hádat, v celém článku najdete vyřešení! :)

 
 

Reklama

Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD