Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Hudba

Ellie Goulding: Anyhing Could Happen

20. května 2013 v 16:59 | Cleo
To video moc nechápu, myslím, že je tam něco o pomíjivosti, že se může stát cokoliv, ale já prostě miluju tu písničku. Jakmile ji někdo zazpívá, já jsem chycena do pavučiny a nemohu ven. Prostě si ji musím neustále pobrukovat. Všechno se ještě zhoršilo, když jsem tuhle písničku slyšela včera v epizodě New Girl, která byla zasvěcena příběhům o ztrátě panenství a panictví a musím říct, bylo to tak trapné, až jsem se musela smát.


Líbí se vám video? Proč ano, proč ne? :)

Of Monsters and Men: Little Talks

15. května 2013 v 17:17 | Cleo
A je to tady. Oficiálně jsem se pomátla! Dávám vám sem další písničku, kterou stojí za to slyšet. Když ji pouštěli jako novinku v rádiu, pořád jsem si ji pobrukovala a teď je to tady zase. No, tak jsem si řekla, že budu velkej dobrák a nakazím vás tím také!

Ten videoklip je celkem děsivý, ale i tak se mi ta písnička líbí! :) A berte tuhle písničku i něco jako rozlučku s #CarolineGlaser, která vypadla z The Voice. A už vás tím přestanu otravovat. Tak si to prostě pusťte a užívejte! :)Bridgit Mendler: Hurricane

11. května 2013 v 13:47 | Cleo
Dobře, Bridgit Mendler patřila mezi moje celkem oblíbené herečky, tedy ještě v dobách, kdy jsem koukala na seriály z Disney Channelu.Takže když jsem zjistila, že nedávno vyšel její nový videoklip Hurricane, mrkla jsem se na něj a teď vám řeknu, co si oněm myslím.

Co si tedy myslím? Ale abych pravdu řekla, z tohohle videoklipu (i písničky) jsem celkem zklamaná. Líbí se mi ta znělka, je celkem chytlavá, ale škoda podle mě je, že se Bridgit snaží rapovat. Nevím, na rapperku jí chybí ta rebelita. Nepřijde mi to k ní nějak přirozené. Taky se mi zdá, že v tom videoklipu zbytečně přehrává. Zbytečná radost, zbytečný smutek. Tenhle song bohužel moc nezapadá do mého vkusu.


Co si myslíte vy? Líbí se vám? Proč ano, proč ne?

Selena Gomez: Come & Get It

10. května 2013 v 12:43 | Cleo
Tohle video jsem viděla dneska ráno a totálně jsem se do něj zamilovala! When you are ready come and get it. Selena Gomez opět dokázala, že patří mezi moje oblíbené zpěvačky ne náhodou, ale naprosto zalouženě.

Moc se mi líbí ty záběry na pole, zrcadla, blesk, oheň, orel (či co to je), ty vlny, to je prostě nádhera a je to naprosto dokonalý! Zase to ve mě probudilo režisérku, ho ho. Taneční kreace jsou super a Selena prostě jede. Tohle video si nesmíte nechat ujít.

P!nk - Try

10. května 2013 v 12:30 | Cleo
Tak jo, teď jsem se trošku rozjela a zamilovala do spousty písniček, takže očekávejte tady nálož hudebních videí! :)

Takhle jedna je od Pink, měla jsem jí ráda ještě předtím, než ji zpívala #AmberCarrington a #SashaAllen v The Voice, ale tahle soutěž mojí posedlost tou písničkou ještě více umocnila. Ten videoklip se mi zase tolik nelíbí, i když musím uznat, že P!nk tam má občas celkem dobrý figury a taneční kreace!
Extrémně návykové!

Florence + The Machine - Shake It Out

9. května 2013 v 20:25 | Cleo
Naprosto jsem se zamilovala do týhle písničky, a to hlavně protože ji zpíval Adamův tým v The Voice. Tak se na to mrkněte, pokud to neznáte, právě jste objevili geniální zpěvačku! :)


Co si myslíte? Líbí se vám video? A písnička? Pište, pište, neumím číst myšlenky! :)

Shakira - Hips Don't Lie (reedice Oral Fixation Vol. 2 - 2005)

26. dubna 2013 v 19:47 | Cleo
Už před delší dobou jsem si založila rubriku Hudební deník a teď jen tak uvažuju, co bych do ní mohla psát. Chm. Proč si jen nepamatuju, jaký jsem měla nápad, když jsem ji vytvářela... Každopádně, budu do ní dávat písničky, které mi v době publikování znějí v hlavě. A tou aktuální je Hips Don't Lie.

Klady: super rytmus, geniální melodie
Zápory: návykovost, trapnost okamžiku, pokud si toho pobrukujete a někdo vás slyší, nepočítejme katastrofu, že si i zpíváte (a přesně tohle se mi dneska stalo)

Adele: Skyfall

16. března 2013 v 20:18 | Cleo
Člověk se raduje, konečně je to pryyyyyyččččč! Ale ono houby. Když si myslíte, že jste za všeho venku, najednou do toho zase spadnete. Jako já. Protože jsem si už myslela, že tahle etapa Skyfallu a toho geniálního songu od Adele je konec, ale ne. Zase se mi to muselo vrátit do hlavy, že jo. No jo. Smiřme se s tím. Už to tak bude. A vás svezu s sebou! :D


Taky tak milujete tuhle písničku? Protože je fakt děsně vlezlá! :D

Owl City & Carly Rae Jepsen: It's always a good time

7. března 2013 v 14:43 | Cleo
Totálně jsem se zamilovala do týhle písničky. Smějte se mi jak chcete, ale je to chytlavý jak sviňucha! :D


Co si o týhle písničce myslíte vy? Komentáře! :D
 
 

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD