Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Hudba

Demi Lovato: Give Your Heart a Break

19. července 2013 v 9:13 | Cleo
A je tady další geniální písnička, kterou musím přidat do svého hudebního deníku! :) Tentokrát je od Demi Lovato a od ní je to asi moje nejoblíbenější. I když úvodní znělka Sonny je taky dost chytlavá... ne, je to tahle :)


Líbí se vám? Máte rádi Demi Lovato? Nebo raději jiné interprety?

Natasha Bedingfield: Unwritten

15. července 2013 v 11:13 | Cleo
Když jsem koukala na The Hills (více o tomto zážitku naleznete v recenzi na knížku Hořkosladký život), opening písnička mě naprosto uchvátila a já si vybavila všechny ty vzpomínky. Tahle písnička je stará, ale i tak si ji pořád pamatuju :) ♥


A co vy? Pamatujete si tuhle písničku?

Shakira & Beyoncé: Beautiful Liar

2. července 2013 v 14:45 | Cleo
Takže dneska jsem se rozhodla tady publikovat jeden z nejlepších "duetů", jaké jsem kdy šlyšela. Dvě z nejlepších zpěvaček součastnosti spojily sílu a vytvořily neuvěřitelný song: Beautiful Liar.
Hudba. Hned na začátku mě okouzlily ty tóny. Nemusím snad říkat, že obě zpěvačky mají neuvěřitelný hlas, bravurní a hluboký, což se mi líbí. Melodie je chytlavá, taneční, ale zároveň svým způsobem i uklidňující. Na co bych si možná trošku postěžovala je podivný hudební doprovod. Je omezen na minimum, ale obě zpěvačky mají dost dobrý hlas na to, aby to nevadilo.
Videoklip. Líbí se mi. Je plný energie a břišních tanců (chichi), i když Beyoncé za Shakirou v tomhle ohledu trošku zaostává. Chvilkama se mi obě pletou, protože obě mají stejně kudrnaté vlasy. A ty blesky. Oj. Krása.


Líbí se vám písnička? Máte rádi Beyoncé a Shakiru?

Blackmore's Night: Under a Violet Moon

30. června 2013 v 22:37 | Cleo
Tak jo, je vidět, že jsem se hodně ponořila do tý hudby. Tentokrát jsem se hodně zaposlouchala do Blackmore's Night, což pokud znáte, je taková kapela hrající jakoby středověkou hudbu. Přesvědčte se sami!


Líbí se vám takováto hudba? Nebo máte raději modernější hudbu? Pište, pište!

Pitbull: Feel This Moment ft. Christina Aguilera

29. června 2013 v 21:56 | Cleo
I když normálně tenhle typ písniček nemám moc ráda, tuhle jsem si celkem užila. Christina a Pitbull prostě válí a ááááaááááááuuuu I just want to feel this moment.


Líbí se vám tahle písnička? Nebo nemáte rádi tenhle styl?

78Violet (Aly & AJ): Like Whoa

21. června 2013 v 15:19 | Cleo
Tak, během dne jsem objevila tuhle písničku, kterou naprosto totálně zbožňuju! Je prostě nejlepší a hrozně chytlavá a i když Aly po Hellcats moc nemusím, tuhle písničku totálně žeru!


Líbí se vám písnička? Máte rádi 78Violet? Znáte od nich ještě nějakou písničku? Rozhodně mi nezapomínejte psát!

Smash: I'm not sorry

13. června 2013 v 20:16 | Cleo
Tak jo, je čas, abych sem zase hodila nějakou písničku, která mi neustále zní v hlavě. Tentokrát je to ze Smashe (recenzi na 1. sérii naleznete v seriálovém deníku). A tahle písnička je naprosto geniální!


Líbí se vám písnička? Viděli jste už finále Smashe? Líbilo se vám?

Maroon 5: Love Somebody

6. června 2013 v 16:59 | Cleo
Dobře, říkala jsem to už mnohokrát, a tentokrát to nebude výjimka: videoklipy Maroon 5 mě nikdy nepřestanou překvapovat. A když říkám nikdy, myslím tím nikdy.

Carrie Underwood: Blown Away

22. května 2013 v 20:01 | Cleo
Tak jo, zase je to tady, moje hudební horečka. Tohle je naprosto geniální písnička a Carrie je moje nejoblíbenější country zpěvačka. No jo. Poslouchejte a vychutnávejte si to!


Líbí se vám tahle písnička? Ano, ne? Máte rádi Carrie? Nebo máte radši třeba Taylor Swift?

Pink: Just Give Me A Reason

21. května 2013 v 19:56 | Cleo
Tohle je prostě písnička, která mi zní v hlavě už tak proklatě dlouho! A pořád jsem nevěděla, kdo ji zpívá. Tak jsem gůglila ten text a vyjelo mi nějaký video s týpkem, kterej tam pořád polykal oheň. A pak mi vyjelo tohle. Pink. Ou lé, začíná kandidovat na mojí oblíbenou zpěvačku, po úspěchu s Try.


Líbí se vám tahle písnička? Více nebo méně než Try?
 
 

Reklama

Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD