Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Hudba

Shakira: Empire

20. března 2014 v 21:14 | Cleo
Dobře, doopravdy jsem se zamilovala do téhle písničky od Shakiry. Slyšela jsem ji už jednou, ale až teď dokážu plně ocenit její kvalitu. Není to její obvyklý žánr, ale... zbožňuju to. :)


Tak snad se líbí i vám. :) A pokud ne, není to konec světa, že.

Within Temptation: Memories

11. března 2014 v 18:57 | Cleo
Jeden úžasný člověk mi nedávno poslal tuhle písničku a i když jsem ji znala už z dřívějška, zase jsem se na ní stala mírně závislou. Ale to všechno jednou přejde, že. Ale i tak si rozhodně zalosuží být v hudebním deníku.


Líbí se vám tahle písnička? Máte rádi Within Temptation?

Lana Del Rey: Born To Die

19. listopadu 2013 v 22:33 | Cleo
Tohle je prostě hrozně inspirativní písnička. Pustím si ji a okamžitě se zasním. Nejlepší je ji poslouchat při tvůrčím psaní! Kdo to nezkusil, měl by to pěkně rychle napravit.


Lana Del Rey je prostě hvězda.

The Pretty Reckless: Make Me Wanna Die

13. listopadu 2013 v 22:31 | Cleo
A je to tady. Něco anarchistického, rockového a rozhodně hodně odvážného. Vždycky, když potřebuju nakopnout (v tom smyslu, že jsem fakt hodně mimo), pustím si tuhle písničku. Taylor Momsen z Gossip Girl (jsem si jistá, že nesnáší tohle označení) to pěkně rozjíždí. Tohle video není nic pro puritány! :)


Co si myslíte o kapele? Líbí? Nelíbí? Co máte radši?

The Script: Hall of Fame ft. will.i.am

10. listopadu 2013 v 16:58 | Cleo
Ano, já vím, opětse vás chystám otrávit nějakou písničkou, i když je mi naprosto jasné, že si ji pravděpodobně neposlechnete, protože i já jsem líná koukat na youtube :) Ale u téhle písničky jsem se rozhodla udělat výjimku a poslechnout si ji. Děkuji za úžasný tip Rai., protože já tuhle písničku prostě zbožňuju! :)


A pamatujte, že svět bude znát vaše jméno :) Tohle je prostě nejlepší motivační písnička, jakou znám! :)

Colbie Caillat: Brighter Than The Sun

28. září 2013 v 20:54 | Cleo
Na tuhle písničku jsem narazila včera omylem a hned se mi v hlavě spustila vlna, která prostě nejde zastavit. Takže ji samozřejmě musím přidat do svého hudebního deníku.

P!nk: True love

10. září 2013 v 20:03 | Cleo
Takže, dneska vám představím další písničku, na které poslední dobou opravdu ujíždím. V poslední době jsem si hodně oblíbila P!nk a musím říct, že její písničky jsou opravdu hodně chytlavé a stačí, abyste ráno zasledchli pár tónů v rádiu a jste chyceni do pomyslné pasti a musíte si ji celý den pozpěvovat. Ale teď už dost mých keců a užijte si ji! :)


Mám napssaných pár recenzí dopředu a brzy je snad i vypublikuji! Stejně jako další díl povídky! :)

Avicii: Wake Me Up

8. září 2013 v 15:06 | Cleo
Tak na téhle písničce jsem totálně ulítlá od chvle, co jsem ji poprvé slyšela v rádiu. Miluju to, jak zní, jak se stupňuje, jenom ty pouzy bez zpěu tam jsou možná až zbytečně zdlouhavé. Ale i tak si myslím, že tahle písnička si rozhodně zaslouží být založena do mého hudebního deníku.


Vložila jsem vám sem video s textem, protože tak to mám nejradši. Každopádně, oficiální video máte v celém článku :)

Fall Out Boy: My Songs Know What You Did In The Dark (Light Em Up)

2. září 2013 v 8:00 | Cleo
A je to tu. První školní den. První školní zvonění. Tenhle článek jsem přednastavila všem, co pociťují zoufalství a potřebují si vzpomenout na všechny ty párty a úžasné prázdninové zážitky. Život jde ale dál, vážení. Každopádně, vraťme se zpátky do prázdnin s touto písničkou! Protože já to určitě udělám.


Lajtem up up up. Líbí se vám tahle písnička? Nebo máte radši jiné? Jaká je vaše nejoblíbenější taneční písnička?

Gotye: Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra)

31. července 2013 v 20:36 | Cleo
Je to už starší písnička, ale včera jsem ji slyšela v rádiu a od tý doby mě naprosto pronásleduje! Už nevím, co s tím dělat, tak ji prostě budu muset dát do svého hudebního deníku. ;) Ten videoklip je divnej, ale písnička je jednoduše geniální.


Jak užíváte prázdniny?
 
 

Reklama

Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD