Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Hudba

The Pierces: Secret

7. ledna 2015 v 21:00 | Cleo
Už je to pěkně dávno, co jsem koukala na The Pretty Little Liars a teď zpětně nemohu vůbec pochopit, jak jsem se na to mohla koukat. Taková ztráta mého drahocenného času. Vždyť ty holky jsou blbý jak... dobře, už mlčím. Líbilo se mi to, ale teď už to není nic pro mě. Až na tu úvodní písničku. Tu pořád zbožňuju.


Tak chytlavá. Nebo se mi vryla do mozku... Nééé.

Digital Daggers: The Devil Within

16. listopadu 2014 v 20:00 | Cleo
Neptejte se mě, kde pokaždé vyhrabu nějakou úžasnou hudbu s psycho videoklipem, smiřte se s odpovědí, že na to mám prostě talent. :D Pravdou je, že když moje trpělivost co se The Pretty Little Liars týče vypršela, tohle byla poslední písnička, co jsem v nich slyšela. A kvůli tomu si tady zaslouží své místo.


...the Devil Within...

Maroon 5: One More Night

1. listopadu 2014 v 21:16 | Cleo
Opět se ve mně vynořily vzpomínky na období, kdy jsem poslouchala Maroon 5. To je tak všechno, co můžu uvést jako důvod, proč publikuji toto video.


Možná ještě to, že je fakt pěkně udělané!

Lindsey Stirling: Elements

22. října 2014 v 20:53 | Cleo
Miluju housle. Vážně jo. A obdivuju lidi, co na ně dokáží hrát tak, jako Lindsey. Protože většina její hudby je prostě úžasná. Posuďte sami.


Tahle písnička byla k slyšení i v seriálu Dracula (v jemnější... řekněme... verzi). Tu si můžete poslechnout v celém článku.

Blue Stahli: Ready Aim Fire

1. října 2014 v 22:48 | Cleo
Možná si říkáte, proč jsem tak dlouho nic nenapsala. Uhm... má to několik důvodů. Škola - vůbec nic nestíhám, respektive na blog nemám moc skoro žádný čas. Druhý důvod je, že jsem se stala vlastníkem herního notebooku, takže můžete hádat pětkrát, co dělám ve volném čase na počítači.

Ale nebojte, na vás jsem nezapomněla. Takže se s vámi musím podělit o písničku, která se úžasně... teda, podle mě... hodí k FPS (First Person Shooter). Ale už jí začínám znát zpaměti.


Již brzy se k vám vrátím! Ten počítač se dříve nebo později vážně přehřeje. :)

Pharrell Williams: Happy

1. září 2014 v 8:00 | Cleo
Já vím, dělám to už zase. Předprogramovávám písničky přesně na 8:00 na první den školy. Když, víte, já potřebuju nějak rozveselit, a to nejde jinak, když nejsem... prostě happy.


Přežijte to. A nebojte. Příští rok naposledy! :) Tedy... pro mě. Doufám.

Quinn Archer: Dark Places

1. července 2014 v 18:00 | Cleo
Vím, že jsem tvrdila, že letos Continuum uvidím až v srpnu, ale nedalo mi to a musela jsem se na to podívat a utvrdilo mě to v jedné důležité myšlence... ano, je to vážně, vážně, vážně nejlepší seriál. Ne úplně, ale jeden z nejlepších. U předposledního dílu zněla tahle písnička (na kterou díky jedné úžasné osobě jen tak nezapomenu ;)) a tak ji sem prostě musím dát.

Pokud znáte Continuum a sledujete ho, doporučuju vám se na tohle video koukat opravdu pozorně a možná budete překvapení. :) Ale upřímně... mně trvalo dost dlouho, než mi to došlo.


Zbývá mi poslední díl, držte mi palce. A velmi doufám, že seriál dostane 4. sérii.

Lana Del Rey: Summertime Sadness

31. května 2014 v 9:06 | Cleo
Já vím, já vím, už zase nějaká písnička. Ale co s tím nadělám. Poslouchám moc hudby.

Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších vůbec. Moc se mi líbí hlas Lany Del Rey i ta mírná depresivnost, která v jejích písničkách je. Jsou návykové a já je i celkem + - dokážu zazpívat, takžé... je to moje srdcovka.

Co se letních smutků týče, ty určitě zná každý. Všechno je perfektní, ale vy jste i tak smutní. A tahle písnička k tomu krásně dokresluje atmosféru. :)


Ale ten videoklip... to je jenom deprese. :D

Birdy: Wings

18. května 2014 v 12:24 | Cleo
Já vím, já vím. Už je to nějaká doba, co jsem vás všechny otravovala nějakou písničkou. Ale ten čas je opět tady.

Dokoukala jsem pátou řadu The Vampire Diaries. Wáu, ten konec mě málem pohřbil. Je to takový divný, že se tam teďka řeší, co je po smrti, i když je to jenom na "druhé straně". Podle mě je to všechny musí nějak znova vcucnout do normálního světa. A o tom bude šestá série. Zabíjení těch, co už jednou mrtví byli.

Každopádně, tahle písnička zněla u finále. A mně se hrozně líbí. Vždycky se mi hrozně líbila, ale teď konečně vím, co je to zač.


Sakra, já chci vědět, jak to bude dál.

Lenka: Everything At Once

25. března 2014 v 21:10 | Cleo
A je to tady. Topím se v učení a práci a všechno, co jsem schopná sem přidávat, jsou písničky, které mi zní hlavou... ale tak snad vám to nevadí. :)


Děkuji angličtinářko, že jsem si na tomhle opět vypěstovala závislost. Fááááákt díky. :)
 
 

Reklama

Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD