Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Grafika

Jeden písečný blend s The Tomorrow People

12. října 2013 v 23:29 | Cleo
Tááákže. Dneska jsem se snažila vyrobit nějaký přijatelný layout, ale nakonec z toho vzniklo toto. Tak snad se vám to líbí, není to snad úplně nejhorší :)

Něco trošku VéDéčkozního... (+ jedna Nina)

5. října 2013 v 21:31 | Cleo
Tak jo, zrovna jsem si říkala, jak moc se mi tenhle plakát nelíbí, když jsem se pustila do tvorby. Mno jo. Viděla jsem první díl páté série a stala jsem se opět závislá... Achich ouvej.


(V celém článku máte ještě druhou verzi :) a jeden blend s Ninou Dobrev)

2x blend s Demi Lovato

19. července 2013 v 14:04 | Cleo
Takže jsem se opět ponořila do grafiky. Mám plnou hlavu myšlenek, jedna z nich je na citát "Jaké to pavučiny lží si spřádáme, když býti nevědnými se chystáme." Je prostě tak nádherně zvukomalebný! Nevím, kdo ho řekl, ale byl slyšet v mém oblíbeném filmu Pan Božský. Ale teď už nebudu zdržovat. Chci slyšet vaše názory na ty blendy!Za fotky děkuji demilovato.org a textury jsou volně stažitelné z deviantatu. Bohužel již nemohu uvést pravé autory, neboť je to už dávno, co jsem si je stáhla. Líbí se vám?

Jeden avatar s Jessicou Albou

28. října 2012 v 16:18 | Cleo
Popravdě? Takhle vůbec neměl vypadat. No nic. Zbylé 4 chudinky tady radši ani nebudu vystavovat, chci si ještě zachoavt nějakou tu důstojnost.


Komentujte, chvalte mě :D Jak se ukázalo, asi to opravdu potřebuju :D

Jeden zakalený retoušík

28. října 2012 v 11:02 | Cleo
Takže, přihlásila jsem se do VGS, a víte, co to znamená? Budu teďka asi hodně tvořit. No, první úkol byl retouch z této fotky. Takže, chcete vidět, jak to moje dopadlo?


Tak doufám, že to není úplně nejhorší :) Ráda bych se před pár kol dostala :D

Jeden wallpaper s indiánkou na koni

27. října 2012 v 10:01 | Cleo
Včera mě zase popadla nějaká grafická nálada, takže když jsem dneska vstala, taky se mi chtělo tvořit. Vyrobila jsem jeden dost podivný design, ale mám pocit, že si ho nechám pro sebe. A pak jse vytvořila tenhle wallík s Buffalo Girl, který si můžete nastavit jako tapetu.


Stahujte kliknutím na obrázek.
Když si to nastavujete - nastavte to doprostřed, žádné roztahování, a jako okraje nastavte barvu #EEE3BD.
Komentujte, komentuje :)

Jedna bláznivá colorka.

11. srpna 2012 v 11:10 | Cleo
Abych pravdu řekla, něco jako je colorka jsem nedělala už hoooodně dlouho. Takže jsem se tedy alespoň pokusila. Tak snad mě za to úplně neodsoudíte :)


Užívejte si víkend! :)

Blend s tématem poněkud upírským

6. února 2012 v 21:15 | Cleo
Zase jednou nastal čas na to, abych sem přidala nějakou svojí neohrabanou grafiku :) Tentokrát jsem si vybrala fotku z The Vampire Diaries, z epizody 3x14, kterou budou v televizi dávat ve čtvrtek. Berte to tedy jako takovou ochutnávku toho, co uvidíte již this Thursday, 8/7c, na televizním prohramu CW.


Doufám že se vám líbí a že se stejně jako já těšíte na epizodu, ve které se konečně dozvíme, jak to bylo s Esther a původní Petrovou (a jejími dvojnicemi). Takže... užijte si blend.

2x blend (Alyssa Milano, Julian McMahon)

1. listopadu 2011 v 21:55 | Cleo
O víkendu jsem vytvořila blend s Alyssou Milano (takový menší dodatk k avatarům) a asi před týdnem jeden s Julianem McMahonem. Takže publikuji, komentujte -

x

P.S. Jak jste si užili Halloween?

Avatary s Alyssou Milano

29. října 2011 v 20:21 | Cleo
Začala jsem být závislá na tvoření avatarů :) Tentokrát jsem zkusila trošku jiný styl ;) Moc se mi líbí tyhle fotky s Alyssou Milano.

xxx

Za fotky děkuji alyssa-milano.org, tyto fotky najdete zde.
 
 

Reklama


Rubriky

Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD