Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Goodies / Resources / Dobrůtky

Jeden pěknej styl na písmo pro PS ve stylu Smashe

15. června 2013 v 12:06 | Cleo
Tak jo, když jsem upravovala plakáty k mojí recenzi na druhou sérii Smashe, udělala jsem tohle pěkné písmo :) Je to taková napodobenina toho stylu, pravděpodobně vám bude k ničemu, ale bylo mi líto ho sem nepublikovat.
Samozřejmě existují pravidla. Pokud ho použijete, budu velice přešťastná, když uvedete, že jste moje písmo použili :) Dále nepřivlastňovat, neurážet, ale klidně použijte svoji ostřejší kritiku :)

Balíček freebies Selena Gomez - 5x PNG a sada icon base

31. března 2013 v 21:37 | Cleo
Rozhodla jsem se, že zase udělám nějaké dobrůtky pro vaši grafiku :) Ty PNG určitě i sama použiju na layout, který plánuju vytvořit :) A ten photoshoot z těch icon basů je fakt krásnej. Všechny fotky jsem stáhla z selenaonline.org. Doufám, že se vám alespoň trošku líbí a využijete je :) Pokud ano, odkaz na mě potěší :)

5x PNG Selena Gomez
xxxx

27x icon base (100x100) se Selenou Gomez
xx

Líbí se vám? Máte vůbec rádi Selenu Gomez? Proč ano? Proč ne? Máte radši, když píšu, nebo když "grafičím". Piště, číst myšlenky vám neumím :)

Jeden krásný tygří styl pro písmo

26. října 2012 v 22:15 | Cleo
Takže jsem si udělala trošku času a upatlala jsem pro vás nějakou tu "dobrůtku". Tentokrát je to hlavně pro majitele a příznivce Photoshopu. Styl, kterým můžete psát a dělat hezky barevné nápisy. Můžete ho aplikovat do layoutu, prostě cokoliv, fantazii se meze nekladou.
Soubor: PSD
Využití: styl pro písma
Heslo: "7l8f6uAX8"
(V případě, že jsou všechny linky mrtvé, mě prosím kontaktujte do zprávy autorovi, v menu. Vyjádřete se jasně, ať vím, kde jsou linky mrtvé, abych je mohla obnovit. Pokud soubor nemůžete otevřít, zkuste si stáhnout WinRAR, třeba na slunečnice.cz. Nezapomeňte zadat správné heslo.)
Pravidla: Nevydávej za své. Nekopírujte, Pokud použijete, zdroj rozhodně potěší. Uctívejte mě a udělejte mi radost tím, že zanecháte komentář.
 
 

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD