Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Layouty, které tady měly být, ale nikdy nespatřily světlo světa

23. srpna 2015 v 11:00 | Cleo |  Stránka
Za svoji blogovou kariéru jsem vytvořila bezpočet layoutů. Ale na tento blog jich zase tolik nebylo. Chci říct... nebylo moc těch, které jste viděli. Jednou za čas jsem nějaký vytvořila, ale už jsem nenašla tu sílu ho někde publikovat. V tomto článku vám tedy přináším malý přehled layoutů, které prozatím nespatřily světlo světa... chci říct blogu.

Jako první bych vám ráda představila layout s názvem Royal. Malý náhled jsem vám už tehdy dala sem. Tehdy jsem ještě plánovala, že dodělám verzi k nastavení (ukázal se být problém s mým ručně dělaným patternem), ale potom jsem měla depresivní období a nějak na něj zapomněla.


Můžete se podívat i na mnohem větší náhled (v životní velikosti) tady.

Jako další, místo tohoto zapomenutého, jsem vytvořila šablonu layoutů, které jsem plánovala střídat - pojmenovala jsem ho jednoduše Template a vy si možná pamatujete na tyto tři vzhledy. Úplně na začátku to začalo šedivým. Až později mě napadlo, že můžu barevné variace střídat podle nálady a nebude to vůbec složité přenastavit.
Ten jsem tedy postupně upravovala. Udělala jsem spoustu letních layoutů, z nichž na blogu byli pouze dva.

Tohle byl jeden z mých velkých kandidátů. Obměna toho jarního, jenom s letními barvami. Byla vážně sranda vytvářet tu barevnou paletu.


Tohle byl tak trochu úlet. Už jsem byla hodně unavená, zničená, tak jsem vytvořila tuhle naprosto příšernou kreslenou patlaninu. Té bylo také více verzí, jedna horší než druhá, ale trvalo mi nějakou chvíli, než mi došlo, co jsem to spatlala.


Tady u tohoto to není příliš dobře vidět, ale všechno - písmo i ten "panel" nahoře jsou mořská hladina.A tady už k tomu nebudu dávat nějaký velká komentář, zde jsou prostě další návrhy.
Než jsem se rozhodla layout nadobro změnit, bylo tu ještě několik dalších mých nápadů - že v zimě bude přes logo padat sníh jako animace, že na Valentýna bude všechno červený (klasika), na Halloween oranžovo-černý (respektive, bylo by černý pozadí, což by byla větší změna), Vánoční barvy, však to znáte. Novoroční měl blikat. Ale to je teď všechno už jenom vzpomínka v mojí hlavě. S novým layoutem se tyto moje nápady realizovat nebudou. Možná někdy.

A poslední návrh, co vám tady ukážu. Už v tomto článku k layoutu č.16, neboli tomu, co vidíte teď, jsem poznamenala, že původní návrh byl naprosto jiný. Jaký? Chtěla jsem, aby tam byly výřezy mých oblíbených filmů, seriálů a knížek. Ale pak mi došlo... blé, né, bylo by to moc přeplácaný.

Tady máte tedy jenom jeden malý výřez z nedodělaného návrhu.


A jak tedy vidíte, někdy je lepší, že tady nebyly. Ale ten Royal mě mrzí, že jsem na něj zapomněla. To beru jako vrchol svého grafického umění. (Víte, že to písmo mi zabralo asi půl hodiny? Ale nelituju toho.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Byl jsem tu! :D

Komentáře

1 Luci Luci | E-mail | Web | 23. srpna 2015 v 14:22 | Reagovat

Náhodou mě se líbí a co není může být :) ten Royal tu klidně může někdy být ne? :) a klidně se ty tvé nápady realizovat můžou :)

2 neweresth neweresth | Web | 24. srpna 2015 v 8:18 | Reagovat

Náhodou, takové letní, i dokonce bych si vybrala, ale je fajn, že jis šla do takového, s čím jsi opravdu spokojená! ((:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD