Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Soutěž: Bohové Olympu 5 - Krev polobohů

9. dubna 2015 v 20:25 | Cleo
Stejně jako před rokem, i letos můžete vyhrát jednu krásnou, úžasnou a voňavou knížku. Ptáte se: jakou? Navážu na loňskou tradici a v tomto roce můžete získat pátý a poslední díl série Bohové Olympu s názvem Krev polobohů.


Oficiální anotace:
"Sedm polobohů včele s Percym čeká poslední a nejtěžší boj. Giganti, obludní pomocníci bohyně Gaiy, jsou připraveni zničit hrdiny z Velkého proroctví a s nimi i celý svět. Tábor polokrevných je obklíčen římskými jednotkami a hordami nestvůr. Nutně potřebuje pomoc, ale ta je až na druhém konci světa. Obří socha Athény Parthenónské by mohla válku mezi Řeky a Římany zastavit a polokrevné usmířit. Míří ale kamenný kolos na správné místo, a hlavně, bude tam včas? Zbývá jen pár dnů. Pomstychtivá matka země Gaia se probírá z dlouhého spánku a k probuzení jí chybí jediné - krev dvou polobohů, krev Olympu!"

Více informací můžete nalézt zde.

Co musíte udělat, pokud chcete vyhrát?
1. Otevřít e-mail a do "komu" napsat cleo.kleova@gmail.com.
2. Do předmětu napsat "Bohové Olympu".
3. Do textu napsat vaše jméno nebo přezdívku, budu ráda, když napíšete i věk.
4. Připište tam, na jakou knižní sérii navazují Bohové Olympu.
5. Pokud jste četli předchozí díly a na tenhle čekali jako na slitování, napište mi, jak si myslíte, že to skončí. A kdo umře. A jak dopadne Percy? A Annabeth? Leo? A co vůbec to divné proroctví, že svět padne v ohni či hromu? Zajímaly by mě vaše názory. (Už mě unavuje poslouchat jenom vlastní hlasy v hlavě.)
6. Jaké vydavatelství sérii vydává?
7. E-mail ukončete nějakým pěkným rozloučením a pokud mi připíšete milý vzkaz, budu jenom ráda! :)

Vyhrává 5. e-mail. Až ho dostanu a všimnu si toho, dám vám vědět. ( ↓ červená) Vítěze budu kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Poštovné je pro vás zdarma jenom na území České republiky. Takže pokud bydlíte někde jinde a vyhrajete, knížku získáte, ale část poštovného si musíte zaplatit vy.

SOUTĚŽ UKONČENA.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD