Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

3.6.2013 - Dneska mi to došlo! Miluju svojí osobnost. Zvrhlou, to ano. Ale mojí.

3. června 2013 v 21:43 | Cleo |  Můj deník
Dneska jsem konečně odhalila, nebo spíše znovu jsem si uvědomila, jak miluju tu svojí zvrhlou osobnost. No, dobře, nejsem zlá, jenom se tak chovám, nejsem "přelítavá", jenom to o sobě trvdim. Jsem trochu jak Max z 2 Broke Girls co se mých hlášek týče. Ano, já vím, někdy opravdu nejsem tak vtipná jak si myslím, ale někdy asi jo.

V pátek jsem si uvědomila děsivou skutečnost - co když nebudu nikdy nikoho milovat? Tedy jako, ještě se mi nestala taková ta věc, kterou popisují všichni básníci - ještě jsem se nezamilovala tak, že bych nemohla spát, cítila bych v břiše motýlky a podoobný blbosti. Dobře, jednou jo, ale to jsem byla sakra dítě, a pěkně pitomý dítě, takže se to nepočítá.

Nebo jsem možná jenom umírněný typ. Takovej ten raciální, co stojí nohama pevně na zemi. Třeba si mám vybírat lásku podle rozumu. A to je vlastně docela chytré, řekla bych, ale v tom případě pro mě neexistuje nic jako láska na první pohled. Můj objev na mě musí zapůsobit, nejen být hezký, ale abych pravdu řekla, těch hezkých si všimnu jako první.

Ale abych se také někdy dostala k pointě toho mého dnešního vykládání. Mám ráda svoji osobnost. Miluju, když si z někoho můžu trochu utahovat a když někomu můžu pomoct a to já opravdu dokážu, když na to přijde. Prostě jsem ráda sama sebou a i když se teďka trošku popírám, docela se těším i do té školy, ne kvůli testům, ale kvůli ostatním.

Large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se, kolik lidí kliklo už před tebou

*klik*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD