TOP 6 seriálových hackerů a počítačových géniů

3. května 2013 v 19:15 | Cleo |  TOP 10
Tak jo, dlouho jsem opět nepřispěla do rubriky top 10, ale tentokrát opět dělám jenom top 6. Tentokrát jsem si vzala do parády nejlepší hackery, hackerky a prostě počítačové čaroděje poslední doby. Opět začnu od konce a upozorňuji vás, že jsou seřazeni podle mé oblíbenosti, takže na mě nebuďte zlí.

6) Felicity Smoak

Hraje ji: Emily Bett Rickards
Seriál: Arrow
Jaký je její příběh: Počítačová experta ve firmě Olivera Queena a jelikož on není zase takový kybermág, potřeboval během svých kouzelných cestách za spravedlností nejednu pomoc. Ale Felicity není blbá a brzy jí došlo, o co že to tady jde. A tak se stala Oliverovým věrným pomocníkem. I když říká, že je to jenom na dobu neurčitou, něco mi říká, že se ještě nějakou dobu u Olivera a jeho kumpánů zdrží...

(Pro celý žebříček klikněte na celý článek.)

5) Sokol (Falcon)

Hraje ji: Susan Park
Jaký je její příběh: Je soutěživá, chytrá, a podepisuje si voji práci. Hledá ji FBI, protože pro všechny vždycky dělá špinavou práci. Nolan Ross (více níže) ji viní ze smrti svojí milenky a Emily zase za padělání všech dokumentů, které svědčí proti jejímu otci a kvůli nim byl shledán vinen jako terorista. Jako poslední práce Falcona byla udržet Victoriino tajemství - o tom že má syna, kterého se vzdala - ale neuspěla, kvůli geniálnímu triku Emily a Nolana. Právě teď, na konci druhé sérii si naše milá falconka užívá pobyt ve vězení, protože ji bohužel někdo prásknul, ale mám takový pocit, že se ještě brzy vrátí.

4) Chloe Sullivanová

Hraje ji: Allison Mack
Seriál: Smallville
Jaký je její příběh: Na střední byla jenom zapálená reportérka a spisovatelka, ale poté, co získala schopnosti pomocí kryptonitu se její směr změnil a novinářství raději zanechala sestřence Lois Lane. Ona sama začala vést věž, která naviguje všechny superhrdiny a pomáhá jim určit jejich cíle. Má geniální rozšifrovávací schopnosti a dokáže najít téměř každého na světě, i když Stuart Campbell pracující pro Tess Mercerovou může být docela konkurence.

3) Nolan Ross

Hraje ho: Gabriel Mann
Jaký je jeho příběh: Nolan a David Clarke byli blízcí přátelé, ale pak byl David obviněn z terorismu a jeho dcera zavřena do polepšovny. Poslední věc, kterou Nolan Davidovi před smrtí slíbil, že ochrání Emily, a tak se stal jejím věrným spojencem i dárcem bohatství, které jí patří. Je téměř neporazitelný a sestavil procram Carrion, který dokáže prolomit téměř jakýkoliv kód. A jelikož do dá Padmě, a ta ho dá Iniciativě, může z toho být pěkná zápletka...

2) Alec Sadler

Hraje ho: Erik Knudsen
Seriál: Continuum
Jaký je jeho příběh: Alec byl jen počítačový nadšenec, co si ve stodole rodinné farmy postavil svůj malý počítačový ráj. Ale pak jednoho dne se mu někdo babourá do systému, představí se jako Kiera Cameron, agentka CPS... má v hlavě těkutý čip z budoucnosti, navžený přece jím od firmy Sadtech! Je to neuvěřitelné, ale je opravdu možné, že by byla z budoucnosti a že on byl tím, kdo ji poslal sem, do minulosti, do roku 2012? Tak či tak, on je jediný, který dokáže s Kierou komunikovat jen tak, pomocí její hlavy, takže se musí stát jejím spojencem stůj co stůj...

1) Seymour Birkhoff

Hraje ho: Aaron Sranford
Seriál: Nikita
Jaký je jeho příběh: Byl hacker, co kradl peníze. Když ho FBI chytila a soudce ho odsoudil k trestu smrti, zachránila ho Divize, jejímž úkolem měla být utajená práce pro vládu. Takové ty věci, které by neměly přijít na veřejnost, však to znáte. A pak přišla Nikita, zničila Divizi, obnovila ji a Birkhoff se stále držel jako ten nejlepší počítačový mág s velkou slabostí pro "Niki" a také pozdější lásku k jeho hackerské konkurentce Sonye.

Tak co, líbí se vám žebříček? Máte pocit, že jsem na někoho důležitého zapomněla? Nebo byste tyto lidičky seřadili jinak? Rozhodně se mnou komunikujte a sdílejte své názory v komentářích, od toho tady přeci jsou! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Byl jsem tu! :D

Komentáře

1 Lucy › iheartsarah Lucy › iheartsarah | E-mail | Web | 12. května 2013 v 10:58 | Reagovat

Emily - nejvtipnější postava v Arrow. :D Já ji prostě zbožňuju. Má tak vtipné hlášky, no doufám, že v 2. sérii bude častěji.

2 Cleo Cleo | Web | 12. května 2013 v 11:01 | Reagovat

[1]: Přesně :D

3 Angelique Angelique | Web | 12. května 2013 v 15:46 | Reagovat

já jsem spokojená, Birkhoff je prostě jednička :) skvělý žebříček

4 Cleo Cleo | Web | 12. května 2013 v 20:52 | Reagovat

[3]: Že jo? :D Díky moc. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama