The Voice

7. dubna 2013 v 13:56 | Cleo |  Rychlosonda
Tak co, omrzela vás už česká Superstar? Chtěli byste něco nového, svěžího, ale zároveň prostě ujíždíte na pěveckých soutěžích? Tak v tom případě pro vás mám skvělý tip, a tím je americký The Voice. Neseženete k nim české titulky, ale anglické určitě seženete a pokud alespoň trošku anglicky umíte, vůbec to nebude těžké, porozumět.


Letošními porotci jsou: Shakira (o té snad nemusím říkat nic, protože ji všichni znáte), Usher (pomohl nastartovat kariéru Justina Biebera), Blake Shelton (country) a Adam Levine (Maroon 5). V Americe už byly odvysílané 4 epizody, takže když začnete teď, o nic nepřijdete.

Právě teď se vysílají slepé audience. To znamená, že koučové/porotci sedí zády k zpívajícím a pokud se rozhodnou, že se jim ten zpěv líbí, zmáčknou tlačítko a ukážou, že ho chtějí do týmu. Pokud ne, a neotočí židli nikdo, zpěvák nebo zpěvačka jde domů. Slepé audience mě hodně baví. Jsou to dobří zpěváci a i když vypadla jedna moje oblíbenkyně hned na začátku, i tak je to velká sranda.

Ukázkové video vám sem dávám písničku od Savannah Berry, "Safe and sound". Musím říct, že letošní sezóna se mi hodně líbí a i před "dojemné" příběhy soutěžících na začátku to opravdu stojí za to.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Byl jsem tu! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama