Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

21.4.2013 - Summer, summer, everybody's looking for summer, summer, yay!

21. dubna 2013 v 11:13 | Cleo |  Můj deník
Dobře, jste připravení na moje další výkřiky do tmy? Protože přesně to vás čeká. NEMŮŽU, NEMŮŽU se dočkat léta. Sluníčko, moře, pláže, knížky, žádné společenské vědy a nekončící relax a pizza. Ale dost už mých keců, radjěji vám řeknu, co plánuju na následující dny.

Chci hodně vařit. Když už mám volno, chci dohnat ten všechen čas strávený u učení a vrhnout se zase na nějaké muffiny, možná mrkvový dort (snažím se udělat dobrou kopii toho od Starbucks) a pak jsem koupila pravou italskou rýži, váží asi tunu a stála asi stejně tak, takže musím sehnat parmezán a chci vyzkoušet milánské rizoto. YAY!

Taky bych konečně chtěla začít psát. Odložila jsem teď voje mistrovské dílo a pustila jsem se do psaní toho, co mě aktuálně zaujalo - středověké dílo - a mám pocit, že tohle by konečně mohlo mít historii. Můj osudový román furt odkládám a nelíbí se mi to, když já mám pořád pocit, že je takové, jako bych hlavu měla zpraženou od sluníčka - prostě chci, aby to bylo dokonalé. Ale zatím všechny úvodní verze, které jsem psala, byly dost... nedomyšlené. Už mám hlavní zápletku, vyřešeno spoustu otázek, ale stejně mám pořád pocit, že to není dobrá fantasy sama o sobě.

Něco tomu pořád chybí. Možná to, že je to sice fantasy, ale také sci-fi. Všechno se snažím vysvětlit z hlediska vědy, že mít super-nadpřirozené schopnosti je věděcky možné, takže je to fakt super. Nejsou tam žádné nadpřirozené příšery, které by moji hrdinové mohli lovit jako v Percy Jacksonovi, ani žádní černokněžníci jako v Harry Potterovi. Jen zlomená senátorka, která se chce za každou cenu pomstít a převzít moc. Ha ha. A stejně mám poit, že se tam toho děje málo. Je to spoustu měsíců a vlastně se neděje nic. Nesnáším, když je dlouhé časové období, kdy nevíme, co se děje. Ale krátké časové období je zase blbost. První kniha jsou dva měsíce. Takže budiž. Musím začít psát. O prázdninách. I promise.

A taky budu malovat. Hodně jsem si teďka oblíbila impresionismus - a říkám si, že to by mi možná taky mohlo jít. Vždycky jsem se snažila, aby moje obrazy vypadaly jako fotky - a nějak mi nedocházelo, že to tak vůbec nemusí být. Teď to vím a jsem připravená se na to vrhnout. Už aby tady bylo léééto...

Large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se, kolik lidí kliklo už před tebou

*klik*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD