Hodnocení pilotů

22. října 2012 v 13:34 | Cleo |  Rychlosonda
Letos v amerických televizích začalo nemálo nových seriálů. A mě napadlo, že bych vám mohla něco o nich říct, něco jako takovou před recenzi. Tak čtěte a bavte se.

  • Beauty and the Beast - čekala jsem něco horšího, mnohem. Naštěstí, není to tak zlé. Má to zajímavou kriminální stránku a Kristin Kreuk mi už nepřijde tak hrozná. Když vypustíte ty příšerné momenty plné bestií, romantické pohledy hlavního hrdiny na hrdinku a zapomenete, že s Disneyho pohádkou to má stejný jenom název, ale ve skutečnosti se to mnohem více podobá Moonlightu (záchrana dítěte, sledování, láska) a Příšerkám s.r.o. Tenhle seriál se ale podle mě nedočká další sezóny.
  • Arrow - tak na tenhle pilot jsem se těšila asi nejvíce. Mám ráda superhrdiny, Green Arrowa obzvláště. Co mě zaskočilo bylo, že Green Arrow bydlí na úplně stejném místě jako Lex Luthor ve Smallville. A to je podle mě škoda. Měli zapojit více fantazie. Ale jinak musím hodnotit kladně. Arrow je v pohodě, všechny tam postřílí a je klid. Mám jedinou námitku: proč nezvolili hezčího herce? :) Podle mě je naděje na další sérii.
  • Emily Owens, M.D. - čekala jsem něco jako Saving Hope, a hle... přesně to se stalo. Jeidný rozdíl je v tom, že doktorka tentokrát je blondýna, má nulové sebevědomí a nesnášela střední školu. Ale její úhlavní nepřítelkyně náhodou pracuje ve stejné nemocnici. A pak je tu Justin Hartley... Ale zpátky k tý podobnosti? To jsou všechny dokotorský dramata stejný? Podle mě se nedočká další sezóny.
  • Revolution. Výpadek proudu, nové uspořádání, všechno je jinak. Občas mám ale otázku: jak by mohla přestat fungovat auta? Spalováním vzniká energie. A jestliže enegie prostě zmizela, tak bysme všichni byli dávno mrtví. Tohle podle mě trošku nedomysleli, ale doufám, že nám dají nějaké zajímavé vysvětlení. Seriál jako takový je ale jinak klenot. Bude prodloužen.
  • Nashville. Dvě country zpěvačky na jednom pódiu? Abych pravdu řekla, moc se mi do toho nechtělo, ale pak jsem zjistila, že v tom hraje Hayden - a tak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám. A jsem ráda. Je to zajímavé drama a je pojaté zase trošku jinak, a jsem nadšená. Tohle by mohla být správná volba pro ty, které už unavujou krimi-série. Mohl by být prodloužen.
  • Last Resort. Začalo to zajímavě, ani na chvilku jsem se nenudila. Ale všechno to proběhlo tak strašně rychle a je tam tolik nejasností. Slyšela jsem, že televize ABC uvažuje, že ten seriál rovnou zruší, ale já nevím, co si mám myslet. Dám tomu ještě naději.
259055-4_large

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je pro tebe nejdůležitější?

Rodina
Láska
Peníze
Vzdelání

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama