Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

11.10.2012 - Jak je důležité býti sebou

11. října 2012 v 15:41 | Cleo |  Můj deník
Konečně se mi tu opět otvírá příležitost, jak se vám mohu vyplakat na ramenou. No, abych to shrnula. Dnešek byl tak na dvě věci. No nic, nebudu tady dlouho zdržovat a vrhnu se konečně na věc.

První věc, která mě trápí, je věc, kterou dělám tak dlouho. Dobré je, když vám lidé treskají, a vy máte pocit jako "Wow, to jsem si opravdu zasloužila, a teď za to sklízím odměnu". Ale horší je, když to dělají a vy se cítite špatně. Svědomí se tomu říká. A vy si pak musíte opakovat, že to je fajn, není to podvod, jen jste vymysleli jednoduchou metodou, jak obejít to složité. A stejně bych to dokázala. Proč se teda ale cítím tak špatně?

Projevuje se u mě syndrom, který mě nutí toužit po moci. Takhle tedy - jakákoliv neúcta ke mě ve mě budí ten nejsilnější vztek, co znám. Je to příšerné. Jak někdo může vejt tak stupidní a urážek mě? Konkrétně - jde o jednu holku. Podle mě je trošku jednodušší, vím, není hezké si něco takového myslet, ale koneckonců, vždycky se tak chovala. A doteď mi nevadilo. proč by taky. Nic jsem proti ní neměla. Ale stačí mě urazit a mám k ní silnou averzi. V tu chvíli jsem měla chuť jí prostě přede všema vrazit. Jak si ke mě, ke MĚ, může něco takového dovolit. Já vím, jsem despota, ale nemám s tím co dělat. Jsem prostě taková a nemůžu se změnit. Můžu si akorát tak uvědomit, že to není nejmoudřejší. Ale co je lepší? Nechat se urážet a tvářit se, že je to v pohodě? Ne. To opravdu nechci. Toho jsem si užila v minulosti dost.

Nesnáším změny plánů. To jen tak, abych tenhle depresivní zářitek završila další poznámkou. Krásnej den, dneska. Mám depresi. Asi se zblázním.

Tumblr_mblm2bpnhy1rpp3pao1_500_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Byl jsem tu! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD