Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

The Client List / 1. série

1. srpna 2012 v 19:47 | Cleo |  Seriály
Originální název: The Client List
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: drama
Rok: 2012
Země: USA
Hrají: Jennifer Love Hewitt, Loretta Devine... (zobrazit všechny herce)
Série: 1
Počet epizod: 10

"Seriál s dobrým nápadem, ale pro starší ženy. Napětí moc neočekávejte, spíš oddychovku. Pokud jste muž, rozhodně se budete kochat pohledem na Jennifer Love Hewitt v těch jejích oblečkách, ale to po téhle stránce pro mě...čtěte více." Flower-Days.blog.cz

Riley Parksová jako by měla všechno, co by si jen mohla přát. Má dvě děti, dům, milého manžela, dobrou kamarádku a na svůj věk nevypadá vůbec špatně. Jednoho dne doma ale najde vzkaz od manžela, že musel odejít - a to je všechno, co se dozvěděla. Riley se zbortí život. Je po krk v dluzích a sama musí živit dvě děti.

Její manžel nikdy nechtěl, aby moc pracovala, spíš aby byla doma a starala se o děti. Jedinou kvalifikaci, kterou má, je masérka. A tak když na ulici po dlouhé době potká dávnou kamarádku Selenu, která ji dohodí práci v nedalekých lázních The Rub, Riley nemá jinou možnost než ji vzít.

Brzy se však dozví, že většina zákazníku patří na tzv. List klientů. Je to seznam klientů, kteří kromě masáže očekávají i něco extra navíc - a tak Riley dělá práci, která není prostituce, ale proti americkému zákonu rozhodně je. Ale důležité je, že má kde bydlet a její děti jsou jakžtakž šťastné... ale je Riley šťastná, když je sama? Ještě že její manžel má tak pěkného bratra...Ze začátku jsem si tenhle seriál opravdu užívala. Líbilo se mi, že je to taková oddechovka, která mě donutí myslet na něco jiného. Věděla jsem, že to není určeno pro moji věkovou kategorii, a rozhodně jsem to nevzdávala. Po několika epizodách mě to ale už začalo nudit. Nějak jsem se nedokázala do její role vzít. Možná proto, že jsem teprve teenager a vžít se do role opuštěné matky pro mě bylo dost těžké. Riley se s tím pořád neuměla smířit. Pro rozvedené matky tenhle seriál musí být naprostá úleva, protože si nepřipadají na všechno tak sami. Ale pro mě? Brzy to ztratilo kouzlo a byla to nuda.

Co se mi naopak líbilo, byly Rileyny zážitky z lázní. Tu romantickou část, kde se srovnává s osudem a začíná znovu randit vystřídali problémy spojené s nelegální činností během masáží. A to už se mi líbilo víc. Policie, její sexy oblečky ("Wow, taky bych chtěla tak vypadat!"), umělé řasy a prostě bylo to něco, co jsem ještě neviděla. Neměla jsem pak pocit, že koukám na nudnou romantickou komedii.

Seriál s dobrým nápadem, ale pro starší ženy. Napětí moc neočekávejte, spíš oddychovku. Pokud jste muž, rozhodně se budete kochat pohledem na Jennifer Love Hewitt v těch jejích oblečkách, ale to po téhle stránce pro mě ztrácí svůj půvab...

HODNOCENÍ: 5/10

Seriál byl obnoven pro druhou sezónu. Účast přislíbila i Hilary Duff. Možná tomu dám ještě šanci :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je pro tebe nejdůležitější?

Rodina
Láska
Peníze
Vzdelání

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD