Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

15.8.2012 - Brzké vstávání

15. srpna 2012 v 10:37 | Cleo |  Můj deník
Jak je možné, že ty prázdniny utečou vždycky tak neskutečně rychle? Ano, já vím, ještě dva týdny, ale stejně mě to už začíná dost stresovat. Na konec školniho roku se těšíte celé měsíce. A tak krátké prázdniny jsou v cuku letu pryč. Jako by to byla jen malá šmouha v minulosti. To vážně nesnáším.

Tento rok to ještě ke všemu bude dost velké peklo. Teda doufám, že to nebude tak zlé, ale stejně. Původně jsme měli dostat malou třídu. *ZRUŠENO* Díky bohům. Pokud nám zůstane ta naše, asi to bude v pohodě. I když stejně bych ráda jednu jinou - je na opačné straně školy, takže vidíte na město a ne jen do malé uličky. Pak ale zase nebudu dávat pozor. Hek.

Dostaneme nového třídního. S tím nemám takový problém. Není tak přísný a všechno bere tak trošku volněji. problém je, že bere volněji i výuku. A to je pro mě problém. Když celou hodinu mluví jenom pro sebe, nemá prezentaci, nemá to žádný pořádek, neposlouchám. Sedím, kreslím si a odpočítávám minuty do konce hodiny. A to není podle mě moc dobrý přístup. Takže se budu učit doma a poznámky si dělat podle knížek. Snad to půjde.

Budeme mít jiného profesora na fyziku. Juj. Doteď mi to docela šlo. Vlastně jsem byla téměř nejlepší. Ale to proto, že jsme měli pěkné zápisky a já se to všechno učila z učebnice. Teď budeme mít fyzikáře a to už asi tak volné nebude. Sakra. Musím si přestat dělat starosti z něčeho, co ještě ani nenastalo.

No nic. Jen jsem se tak vypovídala ze svých starostí. A teď jsem volná a můžu pokračovat v užívání si prázdnin.

Tumblr_m7l2j4seyi1qz4d4bo1_500_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD