Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

O projektu "Save the world"

24. května 2012 v 17:00 | Cleo |  Save the world
Ráda bych vám představila svůj nový projekt Flower-Days, který jsem pojmenovala Save The World (česky Zachraňte svět). Bude to projekt, ve kterém budu každý týden/měsíc budu přidávat nový článek na nějaké téma či úvaha a vždy připíšu několik mých nápadů, jak svět udělat lepším místem.

Co musím udělat, abych se mohl/a do projektu zapojit?
Nepotřebujete žádnou přihlášku, nemusíte nikam dávat reklamu, jde o jedinou věc: Udělat svět lepší, přátelštější a zdravější místo. Jde o neziskový projekt, takže v tom nehledejte žádné ale. Neděláte to pro mě, ale pro nás všechny.

O čem budou články?
Články a úvahy se budou týkat hlavně globálních problémů - znečišťování planety, hladomor, zabíjení zvířat, vysoký přírust lidí atd. Bude se jednat o pojednání, které by vás měli motivovat k pomoci řešení problému. Protože i vy můžete všechno změnit.

Co mám od projektu očekávat?
Nepředpokládám, že tenhle můj nápad dosáhne takové slávy jako "Greenpeace" či něco takového. Půjde jen o projekt týkající se česky mluvících lidí, kdo si tenhle blog nějakým způsobem najdou nebo se o něm doslechnout, takže nic gigantického.

Čeho chci tímto projektem dosáhnout?
Naučit vás všechny přemýšlet nad problémy moderního světa a hledat jejich řešení. Zároveň se vám ale budu snažit poukázat na krásy dnešního světa atd.

↓↓↓ čtěte celý článek


Časem, až přibydou nějaké články, dozvíte se více. Pokud už teď máte ale nějaké otázky, pište do komentářů. Ráda vám na všechny odpovím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD