Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

8.4.2012 - Kamínku, šutre

8. dubna 2012 v 21:31 | Cleo |  Můj deník
Dneska - i když mám prázdniny a jsem na dovolené - jsem se věnovala učení a škole, zejména šutrologii. takže právě teď mi z toho jde celkem hlava kolem. Pyrit, sfalerit, stalaktit, stalegnit - ne moment, to je vlastně trošku mimo mísu. To jsem slyšela o prázdninách při návštěvě jeskyně Domici. Arrrrgggh!

Máte někdy ten pocit, že se cítíte naprosto vygumovaní? Jakože prostě cokoliv uděláte, máte za malou chvilku v paměti rozmazané mlhou, která se vašich vědomostí drží jako klíště a pije a pije až vám všechny vaše vzpomínky vypije a vám zůstane jen prázdná hlava? Tak se cítím já, po celém dni učení. Nic neumím, a to bych měla umět všechno.

Teď budu znít možná jako zoufalka a možná trošku i jako blázen - jak můžu psát články typu Jak se naučit na písemku za 5 minut, když se přitom neumím naučit na písemku ani za celý den? Tím samozřejmě nechci nějak shazovat svůj úžasný a perfektně (ha ha) napsaný článek, ale trošku mě chytá hysterie.

Možná to je tak trošku tím, že jsem se údajně UČILA, ve skutečnosti jsem však skládala puzzle - 500 kousků, "Delphine bei Sonnenuntergang". Šlo mi to docela rychle, takž alespoň jedna dobrá zpráva. Dále jako velmi silný zážitek dne - musím zmínit pizzerii. Objevila jsem tu nejúžasnější pizzu - smetana, rajčata, špenát, kukuřice. Moje chuťové pohárky se cítili jako v nebi.

Také jsem se dneska rozhodla uskutečnit v budoucnosti několik věcí. Zaprvé, napsat knihu věnovanou šutrům, z toho vyplývá zadruhé, nasbírat si soukromou sbírku kamenů. Zatřetí, najít si nový seriál, na který budu koukat, uvažovala jsem nad Ghost Whispererem. Začtvrté, dát se na dráhu fotografky. Zapáté, napsat si seznam věcí, v čem se musím zlepšit. Zašesté, začít plnit svoje seznamy.

Takže doufám, že se mi poštěstí a alespoň jeden z bodů splním. Bude to ten seriál - to bude jisté. Kdo by to čekal?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je pro tebe nejdůležitější?

Rodina
Láska
Peníze
Vzdelání

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD