Čarodějky (Charmed) / 7. série

31. března 2012 v 13:01 | Cleo |  Seriály
Originální název: Charmed
Režie a scénář: uvedeno v listu epizod zde
Žánr: drama, fantasy, horor, komedie
Rok: 2004-2005
Země: USA
Hrají: Alyssa Milano, Rose McGowan, Holly Marie Combs, Dorian Gregory, Brian Krause (zobrazit všechny herce)
Série: 7
Počet epizod: 22

Téměř okamžitě po dokoukání šesté série jsem si musela vyléčit depku z odchodu Chrise... tak jsem se rozhodla se rovnou pustit do další série. Nebyla tedy tak skvělá, ale také mi něco dala...

Sestry i Leo se vyrovnávají se ztrátou budoucího Chrise. Page se snaží pomoci Škole magie, která se po Gideonově smrti chystá zavřít. Sestry se musí vypořádat i s dalšími démony z minulosti - zejména tedy s Barbasem, který si prozatím vždycky našel únikovou cestu.

Phoebe se rozhodne, že by si měla dát oddych v práci. A tak se rozhodne, že najde někoho, kdo by mohl psát sloupek v novinách za ní. Nakonec vybere jistou Leslie, ale to ještě Phoebe nemá ani tušení, že to není žena, ale muž, a ještě ke všemu budou mít spolu románek.

Na céně se objevují Avatáři, kteří lákají Lea mezi sebe. Mezi jejich poslání je údajné spasení světa, zničení démonů, nastolení Utopie. Kyle, nový známý Page, který zná tajemství sester, ale skrývá něco z minulosti. Podle něj Avataři zabiji jeho rodiče - kvůli zbraním, které dokážou Avatary zničit.


Sestry to stejně ale nakonec nepřesvědčí a s pomocí věštkyně z podsvětí se dozvídají, co by se stalo, kdyby se Utopie naplnila. Phoebe a sestry souhlasí. Jak to dopadne s Utopií vám prozrazovat nebudu, ale řeknu vám, že tato zápletka konší epizodou 7x13 a pak nastupuje jiný děj.

Phoebe se seznamuje s novým a záhadným učitelem literatury ve Škole magie. Hned poté, co se sblíží ale přizná, že jeho čas je omezený a že brzy zemře. Phoebe ale nemá nejmenší tušení o tom, že tento učitel literatury byl dárek od jejího bývalého manžela - polomrtvého Cola.

To samozřejmě ale není všechno. Sestry musí vyřešit i spoustu odlišných problémů, od oživlých historických postav po záměnu duší. Musí se postarat i o pár neposlušných démonů. Na konci série si uvědomí, že už nechtějí být čarodějkami - a tak se prohlásí za mrtvé a zvolí si novou identitu.

HODNOCENÍ: 8/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Byl jsem tu! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama