Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

15.1.2012 - Jing a jang

15. ledna 2012 v 19:03 | Cleo |  Můj deník
Prosím, dnešního nadpisu si vůbec nevšímejte. Nemá nic společného s takovým tím černobílým čínským znakem, ale s epizodou jednoho seriálu. Ale ta epizoda s dnešním dnem nemá vůbec žádný vztah. Dnešní den jsem tak pojmenovala, protože mě prostě nenapadlo nic chytřejšího.

Tak jsem si řekla, že se podívám trošku do historie deníku na internetu - neboli pohlédnu zpátky do doby, kdy jsem si založila svůj první internetový deník - a udělala jsem to na motivy jednoho filmu, jehož filmová i seriálová verze nyní patří do mého srdce a hlavního hrdinu miluju.

Nebudu se tady ale rozepisovat o výjimečnostech mužů mého srdce, jen bych to chtěla dneska shrnout všechno do jediné myšlenky - jaké věci nás inspirují k tomu, abychom změnili svůj život? Řekněme, že jste někdy udělali něco a říkáte si, že to byla ta nejlepší věc, kterou jste kdy udělali. Zamyslete se ale. Čekali byste někdy, že ta věc, která to bude, přijde odtamtud, odkud přišla?Uveďme třeba můj příběh. Vymyslela jsem zápletku knihy. Mohlo by to být takhle. Listovala jsem knihou o hudebních skladatelích, listovala jsem ji rychlostí 40 stránek za sekundu a zahlídla jsem tam malý obrázek. A tehdy, zcela z ničeho nic, se to stalo. Napadlo mě to. Od té doby jsem ten nápad dost pozměnila, ale něco mu zůstalo. Napadlo by mě někdy, že díky knize o hudebních skladatelích přijdu na dílo svého života?

A ještě... napadne mě teď, že to nebude dílo, ale brak? Doufám, že když mě to napadlo, tak to tak nebude.

Tumblr_lxms27ieff1qk21cfo1_1280_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je pro tebe nejdůležitější?

Rodina
Láska
Peníze
Vzdelání

Komentáře

1 Kulicka Kulicka | Web | 15. ledna 2012 v 19:12 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD