Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Plastická chirurgie s.r.o. (Nip/Tuck) / 1. série

22. října 2011 v 19:43 | Cleo |  Seriály
Originální název: Nip/Tuck
Režie a scénář: v seznamu epizod zde
Žánr: drama, komedie
Rok: 2003
Země: USA
Hrají: Dylan Walsh, Julian McMahon (zobrazit všechny herce)
Série: 1
Počet epizod: 13

Cole Turner. To byla moje oblíbená postava v seriálu Čarodějky. Poté, co jsem se dozvěděla, že v páté sérii zemře začne žít v limbu, jsem se zhrozila. Ne, že by se mi Julian McMahon nějak extra líbil, ale jeho postava doktora Christiana Troye mi pomohla zapomenout...

Doktor McNamara a Troy spolu mají kliniku, ve které provádějí plastické operace. Docela slušně je to živí, ale přeci jsou to jen lidé a ti mají nějaké problémy. Sean McNamara má manželku, kterou naše vše miluje, ale přesto má pocit, že manželství pomalu krachuje. Jeho žena Julie je zoufalá. Touží po vlastní kariéře doktorky - ale to by si nejdříve musela dodělat medicínu. Ale kdo se postará o děti?

Na druhou stranu Christian Troy žije promiskuitně a slovo monogamie mu nic neříká. Rád spí každou noc s jinou a užívá si života starého mládence. Jakmile se s milou vyspí, přemluví ji, aby se u něj nechala "vylepšit". A tak má nejen zábavu, ale i peníze ze své práce. Ale nic není tak růžové. Jednou potká Kimberly, a ta mu pořádně zavaří. Ničí mu auta, vydírá ho... a nakonec ho nechá dva dny přivázaného k posteli.

Ale to není nic proti tomu, co zažije s další slečnou - on jí totiž zbouchne. A tak se rozhodne s ní založit rodinu. Ale život má přirozenou rovnováhu, a tak jeho parťák se naopak se svojí ženou rozvádí kvůli nevěře k Megan O'Harové. A všichni vědí, že Christian má slabost pro jeho stále ještě ženu Julii... A jaké to bude, když se na jejich klinice ještě odehraje vražda?


Tento seriál mi zajistil několik příjemných chvil. Nepočítejte ale s tím, že je to odpočinkový seriál u kterého si popláčete a uděláte si klidný večer. Je to opravdu spíše napínavé drama s občasným vtipem. Rozhodně ale má co vytýkat. Například záběry, jak pracují se skalpelem - to pro nás, co se nám dělá šptaně z krve, rozhodně není to nejlepší.

Další věc, co mi pořádně upíjela nervy, pomaloučku, ale jistě, byla manželka Seana - Julie. Je vynervovaná, vydepkovaná, nemá žádnou vnitřní sílu a ještě zabíjí myšky či co to bylo. A stejně jí všichni milují. Nebo Seanův syn Matt (i když mám takové tušení, že to není jeho syn). Jeho blbost je vážně k pláči.

Celkově musím říct že serál je poutavý, dramatický a vtipný a rozhodně to není jen taková ta komedie pro děti. Pár věcí zůstalo do další série otevřených, a rozhodně se těším, až se podívám, jak to bude pokračovat. Prostě život plastických chirurgů na Floridě - s problémy a se vším všudy. Pochvala.

HODNOCENÍ: 7/10

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | 1. května 2015 v 11:56 | Reagovat

Onlien poradna před plastickou operací?

http://www.medinel.cz/cz/online-konzultace

Doporučuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD