Cole byl pro Phoebe vyvolený

23. října 2011 v 20:26 | Cleo |  Výkřiky do tmy
Pozor pozor! Tento článek je jen pro fanatiky a fanoušky seriálu Čarodějky. Vy ostatní to ROZHODNĚ NEČTĚTE. Mysleli byste si, že jsem naprosto šáhlá že mám jiné myšlení než vy. Ne, víte co? Nikdo z vás to nečtěte! :)

Já vím, já vím, už vám s tím musím přijít otravná. Ale opravdu. moje srdce prošlo velkou ztrátou, když se z Cola opět stalo Zdrojózní monstrum a byl zlý. Celou dobu 3. a velkou část 4. série jsem si myslela, že Phoebe s Colem jsou pro sebe vyvolení. A pak se to zvrtlo a já si chvilkami i jeho smrt přála.

Dlouho mi trvalo, než mi došlo, proč mám Cola tak ráda. Je věrný. Výbojný. Phoebe důvěřuje. Miluje ji. Tak moc, že ji ani nezabil. (No není to idilka? :D) A tohle jsou vlastnosti, které očekávám od svého pana dokonalého. A proto mám ráda i Cola. I když je to pouze a pouze postava z pitomého televizního seriálu.

Když umřel Andy a Prue, tenhle seriál jsem nenáviděla. Dala jsem mu dvě šance to napravit - a ne. Moji oblíbenou postavu zabili už potřetí. A na to já vážně nejsem zvědavá. Ještě že vím, že v 6. sérii tam bude další pěkný klučina... Drew Fuller. No řekněte. Nejsem já dítě? Nemám myšlení dítěte? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterou ze sester Halliwellových máte nejradši?

Prue (Prudence)
Piper
Phoebe
Page

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama