Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Osudová chyba / 3. část

4. srpna 2011 v 20:57 | Cleo |  Povídky

3. část: Jak svést Isabellu

Po večeři jsem se cítila hrozně. Hned jsme zavolala svojí kamarádce Ashley, abych se jí svěřila se svým problémem.
"Ahoj zlato, jaká byla večeře?" zeptala se mě.
"No... Víš... Já už Adama vůbec nemiluju," pofňukávala jsem.
"Počkej - chceš snad říct, že už necítíš vzrušení, když ho vidíš? Že už se ti nelíbí ty jeho veselé zelené oči? Že ti na něm všechno nepřipadá naprosto dokonalé?"
Ano. Přesně tak. Moje kamarádka Ashley je dokonalá a sebevědomá komediantka. Má krásné platinové vlasy a mandlově hnědé oči, ve kterých jí vždycky, když jí vidím, tancují veselé jiskřičky.
"No... Asi tak Ashley. Prosím tě, poraď mi, co mám dělat? Jak se z toho mám vykroutit? Nechci mu ublížit, je to ten nejlepší kamarád, jakého jsem kdy měla. Nechci o něj přijít. Vždy mi tak pozorně naslouchá, radí mi a chce mi porozumět - a já vím, že mě miluje. Nemůžu mu přece říct, že já pro něj nejsem ta pravá? Ani žádné jiné hloupé výmluvy. ASHLEY, POSLOUCHÁŠ MĚ?" Už skoro řvu. Nemůžu si pomoct.
"No ano, poslouchám tě. Ale asi tě příliš nepotěším, protože mám pocit, že jediné řešení, jak to všechno zvládnou, je prostě si s ním promluvit. Je to něco, co ho raní, ale bude si vážit tvé upřímnosti a možná je i naděje na to přátelství."
Vím, že mi Ashley radí dobře. Nejlépe, jak umí. Kdyby měl někdo stejný problém, poradila bych mu totéž. Ale zdáloi se to být tak obtížné a náročné... Tak proč by to dělat? Musí přeci existovat nějaký způsob...
...ale žádný způsob jsem nevymyslela. Šla jsem na párty ve svých růžových koktejlových šatech a cítila se mizerně. Celá párty se pořádala doma u Shannen. Shannen je moje spolužačka a je hrozně moc podobná Alysse Milano. Je hrozně přátelská a milá, ale uvnitř se schovává pěkná dračice, která se nevyhne jedinému mejdánku. A jako vždy ty její jsou nejlepší ve městě. Její rodiče jí dovolí všechno, takže se rozhodla v jejich velké vile s bazénem a terasou s výhledem na vodu. Je to jako vila vystřižená z Beverly Hills 90210, až na to, že nejsme v Kalifornii, nýbrž v New Yersey.
"Ahoj Shannen," vítám ji, když vcházím do její vily. Stačí první krok a cítím vůni Chanelu číslo 5. Večírek je v newyorském stylu, což znamená bar, černé dlaždice, disko koule a bazén s výřivkou a osvětlením. Zdálo se, že jsem tady jako jedna z prvních. Adam měl dorazit až tak za tři hodiny, protože jel s rodinou vyzvdenou na letiště bráchu, kterej se vrací z Miami.
Procházím se, povídám si s několika lidmi a připravuji se na ten rozhovor s Adamem. Proplétám se mezi lidmi a než si uvědomuji, co se děje, David mě chytá za ruku a vede po mramorových schodech a zavíráme se v koupelně. A tam mě začal líbat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Byl jsem tu! :D

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 4. srpna 2011 v 21:16 | Reagovat

Chanel č.5 mám doma, protože byl oblíbenej MM. Žena mi ho v lepších časech koupila. Nevoním se jím, ale jen přičichám. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD