Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Osudová chyba / 2. část

13. července 2011 v 13:22 | Cleo |  Povídky

2. část: Náznaky zrady

Stále jsem ležela na posteli, plakala a přemýšlela. O včerejšku. O dnu, kdy jsem si nejspíš totálně pohrnojila život.

Jak jsem již řekla, po škole jsem se chystala jít s přítelem Adamem na romantickou večeři. Moc jsem s etěšila. Adam je vážně zlatíčko. Je moc milej, vtipnej a všem holkám v New Yersey je sympatickej a chtěly by s ním chodit. Měla jsem velké štěstí, že on toužil po mě a ne po nikom hezčím, chytřejším nebo vtipnějším. Milovala jsem jeho krásné zelené oči a hladké zrzavé vlasy. A on miloval mě.
Celá večeře byla naprosto kouzelná. Adamovi to moc slušelo. I mě to (doufám) slušelo. Vzala jsem si krátké černé hladké šaty bez ramínek. Adam se na mě celouu tu dobu krásně usmíval. Pronášel svoje vtípky s obvyklou jiskrou v očích a já jsem byla ráda, že si to tak užívá. Ale za celou tu dobu, co jsem tam seděla, jsem nemyslela na jeho polibky a objetí, ale celou tu dobu jsem myslela na Davida. Krásného, šarmantního a nedostupného Davida, který o mě nikdy neprojevil nějaký větší zájem.
Za celé dva roky, co jsem s Adamem chodila, náš vztah nějak vyšuměl. Ano, byl pořád krásnější a krásnější, byl pořád milý, ale ta zamilovaná jiskra jaksi povolila. Už jsem necítila to, co jsem cítila dřív.
"Bello, není ti nic? Jsi dneska nějak mimo," povídá mi a upíjí ze svojí sklenice vodu. Miluju, když mi někdo říká Bello. Nebo Is. Ale rozhodně nemám ráda, když mi někdo říká Isabello nebo Isabell. Stejně jako to dělá celá moje rodina. Pro přátele jsem Is a pro Adama Bella.
"Nevím, necítím se dneska nejlíp," lžu. Je mi líto lhát takovému úžasnému klukovi jako je Adam. Chtěla bych se s ním rozejít a stejně bych chtěla, abysme zůstali přátelé. Známe se už tak dlouho. Už ve školce nás lidi považovali za spřízněné duše. Chodili jsme za ruce, objímali se a společně jsme si hráli.
Když jsem odcházeli z večeře, políbila jsem ho na tvář a moc jsem si přála, abysme byli jen přátelé. Ale to, kdybych mu řekla, moc bych mu ublížila. Vím, jak mě miluje.

Tumblr_ld9q8nxpjx1qf7ikto1_r1_500_large

Pokračování příště
3. díl: Ďábelská párty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD