Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

4.7.2011 - Jak jsem se tak potápěla (+ minulý týden)

5. července 2011 v 22:46 | Cleo |  Můj deník
V tomto krátkém článečku vám shrnu dění několika posledních dní, kdy jsem se za a) chystala na dovolenou nebo za b) rekreovala z cesty na dovolenou s rodinou do Chorvatska. Aneb mise jak se stát dokonalou a všechno přežít.

V úterý jsem byla naposledy ve škole. Povídala jsem si o barvách na vlasy, o prázdninách z tak podobně. Prostě typický dívčí rozhovor. Odpoledne jsem byla s jednou kamarádkou nakupovat... ale pro moje i její velké zklamání... nic jsme nekoupili. Večer jsem pak byla s mámou v naší oblíbený restauraci... Poslední jídlo tento školní rok... Fakt úžasný ♥.

Ve středu jsem si udělala předčasné prázdniny (původně jsme plánovali, že pojedeme už ve středu) a četla jsem Harryho Winstona a Asterixova dobrodružství. V noci jsem si udělala tzv. seriálovou noc. Těšila jsem se na to celý týden. Jelikož jsme zítra ráno odjížděli, potřebovala jsem zajistit, abych po cestě autem spala. A to se dalo vyřešit jen tak, že předchozí noc nebudu spát. A tak jsem si pustila několik epizod z "Teorie velkého třesku", "Hodně štěstí, Charlie", "Sonny ve velkém světě" a "H2o, stačí přidat vodu".

Čtvrtek jsem tedy strávila na cestě. Navštívila jsem několik suprovejch benzínek a několik ne tak suprovejch záchodů. Po cestě jsme jedli sekanou s italskýma bylinkama (můj kulinářský vynález!) a večer jsme to měli i k večeři. Bon apetit ♥. Jakmile jsme dojeli na naše každoročně navštrěvované oblíbené místečko, začala jsem vybalovat a číst "Dívčí partu". A pak jsem šla spát. Jelikož jsem celý den předtím v autě spala, tuto noc jsem byla vzhůru.

V pátek jsem celé dopoledne strávila tím, že jsem si v našem apartmánu poštěla H2o, 3. sérii (epizody 3 až 12). K snídani i k obědu jsme měli světoznámou pomazánku s bagetou. Odpoledne jsme se šli koupat na jednu malou plážičku za přístavem. Bylo to tam pěkný, ale... Něco mi tam chybělo. Večer jsme byli v naší oblíbené restauraci, do které chodíme každý rok. Ceny se zhoršily. Všechno ostatní zůstalo při starém. Poté následoval kolotoč pochůzek... k bankomatu... domů... Zase jinam...

V sobotu ráno jsme měli k snídani opět legendární chleba s tvarohem. Zařizovali jsme internet do pokoje a šli se vykoupat na první pláž směrem proti přístavu. Voda byla ledová. (:D) V poledne jsme jeli do Konzumu (taková velká sámoška), kde jsme si koupili grilovaný kuře (=oběd). Odpoledne jsme se šli koupat na jednu úplně grandiózní plážičku hned za přístavem. Jdeš, voda po kotníky, po kolena a poté následuje sráz a už se topíš :D Prostě geniální! :) K večeři jsme měli... hádejte co... chleba s tvarohem. Legendární. (Trošku mi to připomíná Barneyho z "Jak jsem poznal vaši matku"...) Večer jsem opět koukala na H2o (3. série, epizody 13-17 a 19). Dočetla jsem Dívčí partu, přečetla jsem Sladký lži a hořký pravdy a začala číst Školní krásky a dávný lásky.

V neděli, neboli dalo by se říct včera, jsem si dala k snídani křupinky, které jsem si včera koupila v Konzumu. Dopoledne jsem se zase koukala na H2o (3. série, epizody 18, 20 a 21). V poledne jsme jeli navštívit rodinu (z tátovi strany) do vedlejšího města. Měli jsme tam... grilovaný kuře s bramborem. (Proč já? Proč JÁ musim jíst pořád to samý?) Když jsme se vrátili, rozhodla jsem se, že budu malovat podle čísel kočičky. Odpoledne jsme se byli vykoukat zase na pláži vzadu za přístavem. Vzala jsem si ploutve a plavala jako mořská panna - bylo to vážně skvělý. Moc mě to bavilo. Styl plavání je to rychlý a pomalu se unavíte. Doporučuju! Najedli jsme se sendvičů a opět jsme se nezastavili. Na večer jsme byli v jedný luxusní restauraci poslouchat jednoho zpěváka, kterýho má moc ráda moje máma. Normálně vystupuje tady u nás, ale dneska byl ve vedlejším městečku. Tak jsme tam jeli. Byla mi zima, hudba ušla, jedno kakao bylo dobrý. Ve čtení knih jsem nijak nepokročila.
(fotka z mermaids-web.com)
Dneska, v pondělí, jsem snídala meloun. První letošní sezóny! Ráno jsem zase sledovala H2o (3. série, epizody 22-24) a v poledne táta zajel pro grilovaný kuře. Přes poledne jsem dočetla Školní krásky a dávný lásky a odpoledne jsme šli zase na plážičku dozadu za přístavem. Když jsme přišli, domalovávala jsem kočičky. K večeři byla PIZZA!!! Na večerní procházce se na mě táta naštval, protože jsem nechtěla jít pěšky až do vedlejší vesnice. Ale to je jedno. On je na mě naštvanej pořád. Jsem už na to zvyklá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Byl jsem tu! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD