...že nesnáším lidi, kteří se chlubí drogama

13. června 2011 v 20:07 | Cleo |  Co se mi honí hlavou...
Zrovna jsem se nudila. Ne nějak extrémně, ale prostě jsem v tu chvíli neměla co dělat. Zapla jsem facebook. A málem jsem se zadusila. Další fotka, kde lidi, kteří znám, kouří nebo chlastaj. Je mi kvůli tomu naprosto k blití. Nejhorší je, že jim to nepřipadá ani malinko divný. Co si o těhle lidech mám sakra myslet? Mám je litovat, kvůli jejich hlouposti, nebo si o nich mám prostě myslet, že jsou nemožní? Srk srk, fííí.

Jsem už celkem zvyklá na to, že někteří lidé pod 18 prostě kouřej, chlastaj a tak. Říkám si: no dobře. Ať si dělají, co chtějí. Oni za to sami ponesou následky. Ale dávat to veřejně. Já pro ně nejsem hrozba. Ale co když to třeba najdou rodiče? Nebo učitelé ze školy? To by jim možná i patřilo. Srk srk, fííí.

Kouření a chlast podle mě patří k jedné z nejhorších věcí. Co mě ale u těhle lidí překvapuje je, že oni to dělají nezákoně a ještě se tím chlubí na facebooku. Člověk by si myslel, že všichni znají ty poučky z Brava a podobných časopisů na jendo použití: FOTKY S DROGAMA NA FACEBOOK NEPATŘÍ. Ale ne. Srk srk, fííí.Proto apeluji na vaše názory? Co si o těhle fotkách na fb myslíte? Patříte mezi jejich stvůrce, mezi kamarády stvůrců a nebo odpůrců stvůrců? Jen pište. Čekám na vaše bystré postřehy :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je pro tebe nejdůležitější?

Rodina
Láska
Peníze
Vzdelání

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 30. dubna 2014 v 7:34 | Reagovat

Psychiatr: Tak co se vám dneska zase honí v hlavě?

Lakomý psychopat: Ani nevím, proč to vlastně říkám, když je mi to fuk. Jsem zřejmě lakomý psychopat, nesnáším všechny lakomé psychopaty, obvykle je spíš ignoruji, ale kdykoliv se pokusím o bližší pochopení nebo kontakt, přichází většinou absolutní nezájem, nebo odpor. Vždy jsem neměl pravé přátele, na kterých by mi záleželo, ačkoliv jsem se snažil předstírat opak. Posledních deset let za svoje přátele nepovažuji nikoho. Nikdy nechodím rád do společnosti a sociální život je mi u prdele.

Už jen když si představím ty kokotiny, kterýma se dneska lakomí psychopati zabývají a který řeší a milují, je mi částečně do smíchu i do pláče a co je horší, všechny tyhle voloviny jsou nedílnou součástí sociálního stereotypu, který je pro mě odpornou noční můrou. Většina lakomých parazitů mého věku se mi hnusí svojí povrchností, jednoduchostí, stádovostí, tupostí a nevím, čím ještě. Mám emoce, které jsou ale vztažené pouze na nejbližší rodinu a na přírodu, ve který nacházím útěchu a radost.

Nesnáším generalizování a proto ani já nechci házet všechny lakomé psychopaty do jednoho pytle. Chápu, že je jsou možná někde i skvělí a inteligentní psychopati s dobrou duší, ale tu většinu, kterou kolem sebe vidím, mám chuť vystřelit do vesmíru. Nenávist asi není úplně ten správný výraz, kterým bych byl schopný vyjádřit svoje rozpoložení, ale ignorace, absence lásky a někdy i opovržení je to, co mě napadá jako první při pomyšlení na většinovou psychopatickou společnost.

Můj sen je odstěhovat se do srubu někde u lesa, daleko od; politických, náboženských, rasistických, fanatických, kariéristických, atd. ubohých psychopatů. Jsem se svým stavem vlastně spokojený. Tuším, že nikdy nenajdu opravdu vhodnou milenku a nebudu mít tím ani velikou rodinu, což je dobře. Taky nebudu mít přátelé, se kterými si budu rozumět, ale vzhledem k tomu, že nejkrásnější představou je mi samota na mém velikém zámku, kde mám hodné služebnictvo, se na svojí budoucnost docela těším.

Jsem vlastně spokojen, pokud mi dají všichni lakomí psychopati pokoj. Největší štěstí je pro mě samota a co největší nezávislost na ostatních lakomých psychopatech. Proč vám tohle teda sakra říkám? Asi jsem to zase přehnal s Becherovkou a cigaretami, jak rád bych skončil s těmito chybnými závislostmi, ale nemám pevnou vůli ve svých 70 letech.

Psychiatr: Ta vaše deprese bude z toho, že už nejste sám v klidu na Vysočině a jste v Praze, ve stáří by se lakomí psychopati, už neměli stěhovat z vesnice do města, nedokážou se už vyrovnat se změnami.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama