Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

Honička za Harrym Winstonem

29. června 2011 v 21:06 | Cleo |  Čtenářský deník
Autor: Lauren Weisbergerová
Originální název: Chasing Harry Winston
Vydáno: Columbus, 2008
Překlad: ???
Kniha: 284 stran, 140 x 210, hardback

Někdy v únoru jsem byla v knihkupectví a viděla jsem tam skvělou akci: 3 knihy od Lauren Weisbergerové za cenou 2! Byla jsem nadšená a domů jsem odcházela s trojdílným "botičkovým" kompletem: Ďábel nosí Pradu, Všechny důležité kontakty a Honička za Harrym Winstonem.

Celý příběh se týká tří žen. Leigh má všechno - perfektního snoubence, skvělou práci, ale prostě není šťastná. Emmy zas nemá nic - má malý byt, oputil ji přítel atd. A Adriana je se svým životem spokojená - je dokonalá a každém prstě má deset mužů - ale její úžasné kamarádky ji donutí změnit život.

I sama autorka snad musí vědět, jak jsou její hrdinky v této knize povrchní. Co světový mír? Děti na celém světě umírají na hladomor a Emmy si dělá starosti, že ještě nespala více než se třemi muži. Jako já nevím, jak čtení tohohle může někomu připadat smyslné? Je to asi jako Blesk - je jen proto, aby skuteční lidé měli pocit, že na tom nejsou nejhůř. Což umělý happy end (který v reálu takovýhle teda nikdy nemůže být) moc nepomáhá.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Byl jsem tu! :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD