Varování a podmínky tohoto blogu

14. srpna 2010 v 19:06 | Cleo
Rozhodla jsem se, že po určitých mých zkušenostech na blogu bude nutno zavést pár podmínek a ujasnění. Prosím čtěte až do konce.

1)Všechny texty, co lze najdete, je mojí tvorbou. Přísný zákaz kopírování!

2) U většiny recenzí najdete odkazy - na stažení, na oficiální stránky atd. Neručím za bezpečnost těchto stránek ani za případné dopady (viry atd.). Odkazy na stažení neprovozuji já, ale stránka na kterou odkazuji, takže s autorskými právy nemám nic společného a ani s jejich porušení. V takovém případě se neobracejte na mě, ale na provozce internetové stránky.

3) Blog slouží hlavně k zábavním účelům, nikoliv pro urážení někoho nebo obviňování. Proto doufám i že vy to budete respektovat a nebudete mi sem psát hnusné komentáře.

4) Tento blog je okénko do mého soukromí. Všechno co píšu je skutečné a pravdivé, nevymýšlím si příběhy.

5) Mám právo kdykoliv sem nějaká pravidla dopsat bez předchozího upozornění na hlavní stránce.

6) Do článků o filmech a seriálech vkládám videa z youtube. Videa nejsou vytvořená mnou, ale jinými uživateli. Neručím za autorská práva ani za jejich obsah.

7) K článkům často přikládám obrázky. Nejčastěji jsou to ilustrační fotky z weheartit.com, volně stažitelně a publikovatelné obrázky (booklety) nebo fotky z jiných zdrojů, u kterách uvádím zdroj. Některé fotky jsou ale i moje. Můj zdroj mají napsaný v poznámce, či je o tom zmínka v článku. Tyto obrázky nepublikujte bez mého svolení. S ostatními obrázky nakládejte tak, jak si to žádají majitelé autorských práv.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama