Odkaz blogu žije dál! Více informací zde.

13.8.2010 - Pátek 13

14. srpna 2010 v 11:01 | Cleo |  Můj deník
Nikdy jsem nevěřila na něco, jako je pátek 13. je něco extra. Většinou se nic extra nestávalo, ale poslední dobou mám pocit, že se děje něco divného. Něco magického. Ano, můžete mě pokládat za blázna, což se vzhledem k těm bláznům sedí, ale stejně je to divný.

Včera jsem byla u babičky a dědy - všechno normální. Jeli jsme tramvají. Nasedli jsme do tramvaje a jeli - ale ne sami. Dvě sedadla za námi jel blázen - pořád něco mumlal, o mě. Dost mě to vyděsilo a přálaj sem si, aby už vystoupil. Naštěstí se tak stalo.
..


Potom, když jsme jeli domů, do mě strčil blázen - jinej. Zase něco reptal. "Ale ne, copak je dneska den bláznů?" říkala jsem si. Čistě normálně potom dlouhou dobu nic. Až potom.

Jela jsem s mámou domů metrem. Na jedné lince metra B přistoupila paní - chodila furt sem tam, zuby měla divně a v ruce za taškou plnou hadrů byl - nůž. Ale ne. Ten zlostný pohled. Radši jsme hend vystoupili, protože narozdíl od hrdinů krváků vím, kdy vzít nohy na ramena.

Měla jsem fakt velký strach, zvlášť, když jsme potom jeli autobusem, docela sami s jedním týpkem - divnej byl. Celou cestu temnou zapadlou ulicí domů jsem skoro běžela - ať už jsem doma, ať už jsem doma.

Naštěstí se mi nic hroznýho nestalo. Ale ráda bych řekla - nikdy nepodceňujte sílu pátku 13.

PÁTEK - BLÁZNŮ SVÁTEK
A nejen na pátek 13.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Najdete mě na těchto sociálních sítích:

Návštěvnost:
TOPlist

© 2010-15 FlowerDays | Hosting blog.cz | Varování a podmínky tohoto blogu
2015 Optimalizováno pro Operu | HD/FullHD